>
ENGELLİLER MÜZİKLİ KAHVALTIDA BULUŞTU

ENGELLİLER MÜZİKLİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi, engelliler ve aileleri için müzikli kahvaltı düzenledi. Tokat Engelsiz Yaşam Parkı'nda yapılan etkinliğe engelli çocuklar ve aileleri katıldı.

05 Eylül 2021 - 20:06

Pandemi nedeniyle uzun süredir evlerde olan engelliler ve aileleri için Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi müzikli kahvaltı programı düzenledi. Etkinliğe Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, engelliler ve aileleri katıldı. Kahvaltı programına katılanlar çalan müziklere eşlik ederek doyasıya eğlendi hem de arkadaşlarıyla bir araya gelerek güzel havanın tadını çıkardı.

 

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Evinden dışarı çıkmayan pandemi münasebetiyle kendini koruyan ilk kez dışarı çıkan yine kardeşlerimizi gördük. Uzun süredir yine bir araya gelmeyen aileleri gördüm. Bu güzel ortamda yüzleri gülen güzel insanları gördüm. Yavaş yavaş pandemi sürecinin bitmesini de umut ediyoruz. Lakin bitti mi dersek herhalde yanlış söyleriz. Sonuçta yine hastalık devam ediyor. Aman dikkat etmek lazım. Şu mesafelerimize maskelerimize dikkat edelim. Aşılarımızı yaptıralım. Çünkü siz bizim için kıymetlisiniz, önemlisiniz, değerlisiniz" dedi.

2021/09/2021-09-05-20-08-05.jpg
2021/09/2021-09-05-20-08-08.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DENİZİ OLMAYAN TOKAT’TA BEDAVA BALIK DAĞITIYOR
DENİZİ OLMAYAN TOKAT’TA BEDAVA BALIK DAĞITIYOR
KÖY MİNİBÜSÜ KAMYON İLE ÇARPIŞTI: 2 ÖLÜ 1’İ AĞIR 11 YARALI
KÖY MİNİBÜSÜ KAMYON İLE ÇARPIŞTI: 2 ÖLÜ 1’İ AĞIR 11...