Erbaa’da Çocuk ve Gençlik Meclisinin Başkanları seçildi

Erbaa’da Çocuk ve Gençlik Meclisinin Başkanları seçildi

Erbaa Belediyesi Çocuk ve Gençlik Meclisleri yeni başkanlarını seçti. Toplantıda konuşan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, “Bu toplantının ardından meclislerimiz aktif şekilde çalışmaya başlayacak” dedi.

02 Kasım 2019 - 11:29

Tokat’ın Erbaa İlçesindeki okullarda öğrencilerin kendi aralarında seçtikleri temsilcilerin katıldığı çocuk ve gençlik meclisleri 2019-2020 döneminde görev yapacak başkanlarını seçti. Meclislerin ilk toplantısı belediye meclis salonunda gerçekleştirildi. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ün katılımıyla yapılan toplantıda meclis başkanlığı seçimi yapıldı. Yapılan seçimde en çok oyu alan Beyza Akkavak çocuk meclisi başkanlığına Ali Kaya ise gençlik meclisi başkanlığına seçildi. Başkan Karagöl meclis üyelerine toplantı sonrası kitap hediye etti.

Çocuk ve gençlik meclislerinin önerilerini dikkate alıp karar alma sürecinde göz önünde bulunduracaklarını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “Çocuk ve Gençlik Meclisleri 2019-2020 dönemi için meclis başkanlığı seçimi yaptı. Bu toplantının ardından meclislerimiz aktif şekilde çalışmaya başlayacak. Bizler de onların alacakları tavsiye niteliğindeki kararları dikkate alacağız. Erbaa’mız için yapacağımız çalışmalara çocuklarımızın, gençlerimizin gözüyle de bakacağız. Meclis üyesi kardeşlerime teşekkür ediyor meclis çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
Camiler ibadete hazırlanıyor
Camiler ibadete hazırlanıyor