Erbaa’da Sıfır Atık’a ödül

Erbaa'da Sıfır Atık'a ödül

Erbaa’da Cumhurbaşkanlığı önderliğinde sayın emine Erdoğan himayesinde Erbaa Belediyesi iştiraki başlatılan sıfır atık kampanyası bünyesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılında Fatih Sultan Mehmet İlk ve Orta Okuluna kazanmış oldukları ödüller ve katılım sertifikası verildi.

19 Kasım 2019 - 10:18 - Güncelleme: 19 Kasım 2019 - 10:21

Ödülleri ve katılım belgesini vermek için Fatih Sultan Mehmet İlk ve Okuluna giden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl okul idaresi ve öğretmenleri ile bir araya geldi. Sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda sıfır atık kampanyası ile ilgili düşüncelerini dile getiren Başkan Karagöl  ’Erbaa Belediyesi çevre duyarlılığı en yüksek olan belediyelerden bir tanesidir. Bünyemizde bulunan Sıvı Atık Arıtma Tesisi, Katı Atık Düzenleme Depolama ve Geri dönüşüm Tesisi ile yarının yaşanabilir Erbaa’sına ve yaşanabilir bir dünyaya katkı sağlıyoruz. Cumhurbaşkanlığımız önderliğinde ülkemiz genelinde başlatılan Sıfır Atık kampanyasına belediye olarak her türlü desteği ve teşviki veriyoruz. Gördüğüm üzere Sıfır atık kampanyasına okulunuzun katkısı oldukça büyük. Siz öğretmenlerimizden ricam sizlerdeki bu çevre bilincini ömür boyu öğrencilerinize aktarmanız. İnanıyorum ki sizlerin gayreti ile daha yaşanabilir dünyaya kavuşacağız. Ayrıca sizlerin bu anlamlı gayreti karşısında okulunuza bu ödülleri vermekten onur duyuyorum ’dedi.

Başkan Karagöl çalışmaları teşvik amacı ile 100 öğrenciye sinema bileti okula ise 1 adet projeksiyon cihazı hediye etti. Katılım belgesinin takdiminden ve hediyelerin verilmesinden sonra okul idaresi Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’e desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI