google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Erbaa’dan Azerbaycan bayraklı destek

Erbaa’dan Azerbaycan bayraklı destek

Tokat’ın Erbaa ilçe belediyesi Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’da Ermenistan işgali altında bulunan topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyona destek vermek amacıyla belediye hizmet binası ve Cumhuriyet meydanına Azerbaycan bayrağı astı

07 Ekim 2020 - 10:26

Erbaa Belediyesi Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’daki işgali sona erdirmek için başlattığı operasyona Azerbaycan bayrağı asarak destek verdi.  Azerbaycan Ordusunun başlattığı operasyona destek amacıyla Erbaa Belediyesi hizmet binası ve Cumhuriyet meydanına Azerbaycan bayrağı asıldı.

Gözlerinin kulaklarının Azerbaycan’da olduğunu ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “Bizim şuanda yüreğimiz, gözümüz, kulağımız Karabağ’da. İnşallah hak edilen şekilde o bölge yine bizim kardeşlerimiz tarafından yönetilecek. Biz sadece bu dönemde değil de her zaman yanlarında olduğumuzu zaten ifade ediyorduk. Bundan bir iki ay önce yaptığımız kano etkinliğinde de yine Azerbaycan bayrağı açarak onları hiçbir zaman unutmadığımızı, her zaman aklımızda olduklarını ifade etmiştik. Bugün de şuan ki durumun göstergesi olarak ta belediye binamıza Azerbaycan bayrağı asarak iki devlet tek millet vurgusunu tekrardan insanlara ve bütün dünyaya göstermeye çalışıyoruz. Orada bulunan bütün soydaşlarımıza, kardeşlerimize, cephede savaşan bütün askerlerimize Allah yardım etsin. Allah yardımcıları olsun.” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. DAĞLI'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. DAĞLI'dan 24 Kasım...
Kapalı ortamlara dikkat!
Kapalı ortamlara dikkat!
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0