Erbaa’nın projeleri iller bankasına sunuldu

Erbaa'nın projeleri iller bankasına sunuldu

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat ve ilçelerine yönelik yapılacak projeler hakkında görüşmelerine devam ediyor. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, İller Bankası Genel Müdürünü ziyaret etti.

14 Mart 2020 - 12:03


MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, İller Bankası Genel Müdürünü ziyaret etti. Ziyaretle ilgili olarak açıklama yapan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Erbaa Belediye Başkanımız Ertuğrul Karagöl'le birlikte İller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük Bey'i makamında ziyaret ederek Erbaa'ya ilişkin talepleri arz ettik” dedi.
“GELECEĞİN ŞEHİRLERİNİ İNŞA ETMEK ZORUNDAYIZ”
Yücel Bulut, geleceğin şehirlerini inşa etme zorunlulukları olduğunu belirterek, “Tokat ve ilçelerimizin bugünün ihtiyaçlarına göre değil yarına göre şekillenmesi gerekiyor. Akıllı şehirlerin kurulduğu günümüzde şehirlerimizi yeniden dizayn etmek, eksiklerini gidermek gerekiyor. Eğer bu konuda adımlar atmazsak büyükşehirlere göçü engelleyemeyiz. Üreten, insanları mutlu eden mekanlar oluşturmamız gerekiyor. Bunun için de çok çalışmamız, projeler hazırlamamız ve hazırladığımız projelere kaynak bulmamız gerekiyor. İller Bankası, belediyelerimiz en önemli proje kaynadığıdır. Genel Müdürümüz Yusuf Büyük Beye yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA