ERBAALILAR İFTARDA BULUŞTU

ERBAALILAR İFTARDA BULUŞTU

Erbaa Dernekler Federasyonu, ERDEF Geleneksel iftar programı, Küçükçekmece Salon Klas'ta Erbaalıların yoğun katılımı ile yapıldı. İftara Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım da katıldı.

29 Mayıs 2018 - 13:25


ERDEF her yıl düzenlediği, Geleneksel iftar programı, Küçükçekmece de bulunan Salon Klas'ta, 27 Mayıs 2018 Pazar günü akşamı Erbaalıların yoğun katılımı ile yapıldı. İftar programının sunumunu Sezgin Kanat yaptı. İftara Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, İstanbul milletvekili Harun Karaca, İstanbul İl SGK Müdürü Murat Göktaş, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Av. Muammer Çınar, sanatçı Ayşegül Pınar, sunucu Emrah Binici, Durak TV Zekai Durak, Tokat Konfederasyonu Başkanı Mehmet Salih Ün gibi birçok ismin katılımı gözlendi.
İftarda, Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Akbulut açılış ve selamlama konuşması yaptı. Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım yaptığı konuşmada hemşerilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum dedi. Milletvekili Harun Karaca Ramazan ayının ülkemize ve insanlarımıza hayırlı olması temennilerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x