ERFELEK’LE KARDEŞ OLDUK

ERFELEK'LE KARDEŞ OLDUK

Tokat Belediyesi ile Sinop'un Erfelek İlçe Belediyesi arasında kardeş belediye protokolü imzalandı.

13 Ocak 2021 - 23:51 - Güncelleme: 17 Ocak 2021 - 14:56

Erfelek Belediyesinde düzenlenen imza töreni Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Erfelek Belediye Başkanı Mehmet Uzun ve AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in katılımıyla gerçekleşti. İmza töreninde konuşan AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, her iki belediye arasında yapılan anlaşmanın hayırlar getirmesini temenni ettiği konuşmasında Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’ndan da övgüyle bahsetti.

 

ERFELEKTE DE ÖNEMLİ HİZMETLER HAYATA GEÇECEK

Milletvekili Maviş, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun Tokat’ta çok önemli projelerin altına imza atan bir isim olduğunu vurguladığı konuşmasında, imzalanan kardeşlik protokolü ile birlikte Erfelek’te de önemli hizmetlerin hayata geçeceğine inandığını ifade etti.  Yapılan konuşma sonrasında Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Erfelek Belediye Başkanı Mehmet Uzun arasında kardeş belediye protokolü imzalandı.

 

TOKAT’I AĞABEY BELEDİYE OLARAK GÖRÜYORUZ

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, başkanlık döneminde hayata geçen projeleri ile proje aşamasında olan ve Tokat için hayalinde olan düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Kanal Tokat, Yeni Meydan, Sulusokak ve Sokak Sağlıklaştırmaları gibi, birçok dev projenin altında imzası bulunan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun projelerini dinleyen Erfelek belediye Başkanı Mehmet Uzun, Tokat’ı bir kardeş belediyeden daha çok Ağabey Belediye olarak gördüklerini söyledi.

Haber: Dursun Ekrem Er

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Niğde’nin efsanesi Koyunlu Halı Fabrikası eski günlere döner mi?
Niğde’nin efsanesi Koyunlu Halı Fabrikası eski günlere döner...
Küresel Gazeteciler Konseyi Alanya'da buluşacak
Küresel Gazeteciler Konseyi Alanya'da buluşacak