ERSAN TURAN SPOR KULÜBÜNDEN MADALYA

ERSAN TURAN SPOR KULÜBÜNDEN MADALYA

03-11 Temmuz 2018 tarihleri arasında Elazığ ilinde yapılan Kick Boks Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan Ersan Turan Spor Kulübü sporcusu Berkant Kaya Gençler Low Kick 71 kg.da Türkiye 3.sü oldu.

12 Temmuz 2018 - 00:59

Şampiyonayı değerlendiren Milli Takım Antrenörü Ersan Turan, “Öncelikle sporcumuz Berkant Kaya'yı kutluyorum. Çok güzel maçlar yaptı. İlk iki maçını nakavtla kazandı. Birinci maçı sadece 5 saniye sürdü. Sporcumuz şampiyon olabilecek kabiliyette fakat küçük hatalarla maç verebiliyor bazen. Yaşı daha çok genç. Gelecekte çok daha iyi bir sporcu olacağına inanıyorum” dedi.

Ayrıca Ersan Turan; Eylül veya Ekim aylarında yani okul sezonu başlangıcında, geleneksel hale gelen “Uluslar arası Kick Boks Organizasyonu”'nu 11. Kez gerçekleştirmeyi planladıklarını ve bu organizasyonun Ulusal TV kanallarından canlı yayınlanacağını söyledi.

İlimizin tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımına katkı sağladığına inandıkları bu organizasyon için herkesin katkıda bulunacağına olan inancının tam olduğunu söyleyen Ersan Turan, bu zamana kadar sunulan destekler için herkese teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
"Bu sevgi seli Erbaa'yı alır"