ESKİ TAKIMIM İÇİMİ AÇITTI

ESKİ TAKIMIM İÇİMİ AÇITTI

Tokatspor’u yenerek tur atlayan Erbaaspor’un takım kaptanı Serkan Doğan, maç sonu açıklamalarda bulundu. eski takımı olan Tokatspor’un sahipsiz olduğunu söyleyen Serkan takımın halinin içini acıttığını söyledi.

13 Eylül 2019 - 16:06

Erbaaspor Kaptanı Serkan Doğan, Kupa maçı sonrası eski Takımı Tokatspor’u yenerek tur atlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek şu açıklamalarda bulundu:

“İki takımda sahada dostça mücadele ettiler. Kupada Tokat’ın iki takımı karşılaştılar. Turu geçen taraf Erbaaspor oldu iki takımıda kutluyorum.  Elimizden gelen mücadeleyi sahada ortaya koyduk. Ama burada gerçekleri söylemek zorundayım. Eski takımımı ve ilimizin tek tanıtım elçisi Tokatspor takımının durumu içimi acıtıyor. Tokatspor takımı her zaman sahipsiz kalıyor bu takımda altı yılım geçti. Bu takımın bu duruma düşmesine aklım ermiyor nasıl bu duruma düştü. Tokatspor takımına Erbaaspor takımına sahip çıkılması gerekiyor. Ben altı yıl burada oynadığım zamanlarda sahip çıkan yoktu ama takım bu durumlara böylede hiç düşmüyordu. Bu takım ne yapıp yapıp ikinci ligde kalıyordu. O zamanlar belediye başkanları eski başkanlar sahip çıkıyordu. Bu sene koskoca Tokatspor takımını geldiği nokta içler acısı. Ben cidden eski takımımın geldiği noktaya çok üzülüyorum durum vahim içler acısı. Bunun sonu açık ve net söylüyorum Tokatspor takımı amatöre doğru gidiyor. Bu gidişle gideceği yerde amatör kümedir zaten. Üçüncü ligi iyi biliyorum bende oynadım bu genç futbolcular bu havayı kaldıramazlar güçleri yok. Ligde tabi 5 veya 10 puan alabilirler ama bu yeterli değil. Ligde kalmaları için bu kadroya acilen ara  transferde takviye yapılmalı. Belki o zamanlar bu takım ligde kalırda amatöre gitmez inşallah gitmez. Ama bu gidişle bu takıma amatör küme gözüküyor”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri tamamlandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri...