EYÜP EROĞLU’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET

EYÜP EROĞLU’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET

EYÜP EROĞLU’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET

10 Ocak 2014 - 19:08

 

 

 

 

Ak Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Avukat Eyüp Eroğlu Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

 

Tokat Haber Gazetesi’nin objektif yayın politikasını takdirle izlediklerini belirterek, gazetemiz çalışanlarının Gazeteciler Günü’nü kutladı.

 

Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, gazetecilerin yerel yönetimlerle halk arasında bir köprü olduğunu ve halkın haber alma özgürlüğün hizmet ettiklerini ifade ederek, bu amaçla hizmet eden, özverili çalışan basın emekçilerini takdir ettiklerini kaydetti.

 

Partisince Tokat Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiğini ifade eden Eyüp Eroğlu, Tokat’ın gelişimi, istihdam olanaklarının sağlanması, yerel kalkınmanın gerçekleştirilebilmesi için gecemizi gündüzümüze katacağız. Zor ve meşakkatli bir yola çıktığımızı biliyorum. Bu yolda herkesi dinleyeceğiz. Biz yaptık oldu demeyeceğiz. Halkın içinde olacağız. Çok çalışacağız. Olanaklarımız ölçüsünde Tokat için önceliklerimizi belirleyip, bir plan dâhilinde uygulamaya alacağız. Bir taraftan Tokat’ın acil sorunlarına el atarken bir taraftan da Tokat için gerekli bazı büyük projeler için adımlar atacağız. Ekibimiz Tokat için neler yapılabileceği konusunda çalışıyorlar. Yakında bunları da halkımızla paylaşacağız. Bütçe imkânlarımız ve oluşturacağımızı düşündüğümüz kaynaklarla orantılı olarak projelerimize yön vereceğiz. Allah utandırmasın” dedi.

 

Tokat Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeki Özdilek, Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu’nun nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederek, “Bu anlamlı günde gazetemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. İl Başkanlığınız sürecinden tanıdığımız birisi olarak, adaylığınızın size ve Tokat’a hayırlara vesile olmasını dilerim. Dediğiniz gibi Mart 2013’de kazanmanız halinde zor ve meşakkatli bir görev sizi bekliyor. Tokat’ın bekleyen çok sayıda sorunu var. Seçilmeniz halinde bu sorunların çözümü için size çok iş düşecek. Umarım hem sizin hem de Tokat için hayırlı olur” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x