google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Favori Lezzetler Yarışmasında Erbaa’ya ödül

Favori Lezzetler Yarışmasında Erbaa’ya ödül

Milliyet Gazetesinin düzenlediği ‘Favori Lezzetler Ödülleri’ sahiplerini buldu. Ödül töreninde Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Yerel Ürünlere destek veren belediyeler kategorisinde ödül aldı.

12 Aralık 2019 - 10:54

2016 yılında gastronomi sektöründe yayın hayatına başlayan ve Anadolu’nun farklı lezzetlerini gün yüzüne çıkarmayı amaçlayan Favori Lezzetler Gazetesinin düzenlediği ‘Favori Lezzetler Ödülleri’ sahiplerini buldu. Türkiye’nin dört bir tarafından katılan 682 firma arasından 45’i “Türkiye’nin favorisi” unvanı ödülünü aldı.
 

Gecede yerel ürünlere destek veren belediyeler kategorisinde ödül alan ve onur konukları arasında yer alan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı konuşmada ”Böylesine güzel bir gecede olmaktan dolayı başta Milliyet Gazetesi Favori Lezzetler Genel Yayın yönetmeni Tuncay Tapar beye çok teşekkür ediyorum. Son yıllarda gastronomi ile turizm bütünleşti, burada belediyelere büyük işler düşüyor, bunları iyi değerlendirmek gerekiyor. Coğrafi işaretli ürünlere büyük önem veriyoruz. Erbaa olarak Yaprağımızı “Erbaa Narince Bağ Yaprağı” olarak coğrafi işaretli ürünlerimiz arasına ekledik. İlçemize gastronomi turları düzenliyoruz. Erbaa’da görülecek çok yerler var. Unutulmaz lezzetler sizleri bekliyor” diye konuştu.
 

Düzenlenen gece, diğer ödüllerin sahiplerini bulması ile sona erdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x