Garanti Nakliyat

Garanti Nakliyat

Garanti Nakliyat Avrupa ve Anadolu yakasında iki merkezli, işinde eğitimli profsyonel ekibi, kullandığı ekipman ve araçları ile bu bölgeyye ve Türkiye geneline evden eve nakliyat başta tüm nakliye hizmetlerini veren, geniş referans ağı ile de sektörün en büyüklerinden biridir.

10 Ocak 2014 - 19:09

Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde Garanti Nakliyat farkı ve üstün hizmet anlayışı çerçevesinde çevreye, insan hakları'na ve iş hukukuna uygun, bir anlayış ile karşı karşıya olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Evinizi, arabanızı, ofisinizi, özel eşyalarınızı, mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, şirketinizi vb. ne taşıtmak isterseniz onu taşıyabilen aynı zamanda kurumsal ve ekonomik olarak mantıklı çözüm odaklı, planlamalı ve yüksek performansı ile 81 ile kesintisiz 7-24 Nakliyat ve nakliye hizmetleri ulaştırmaktayız.

evden eve nakliyat

Eşya Depolama için özel olanlarda hizmet vermektayiz. Depolarımız 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmekte ve kayıt edilmektedir. Aynı zamanda depo'muzda bulunan tüm eşyalar ve depo genel olarak sigortalanmaktadır. Eşyalarınızı Garanti Depo güvencesi altına almak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve hizmet alabilrsiniz.

Türkiye’nin en iyi nakliye firması olarak, sizlerin acilen boşaltması gereken daireleri veya ofisleri için Eşya Depolama hizmetleri sağlamaktayız. Örneğin bir daireniz var ve acilen bu daireyi boşaltmanız gerekiyor; fakat henüz yeni bir daire bulamadınız! Nakliye firmamız sizler için kendi eşya depolarından yerler açarak, güvenilir bir şekilde tüm ürünlerinizi kendi çatısı altında tutuyor.

Fabrika Taşımacılığı konusunda marka olan ve yüzlerce farklı profesyonel çalışanı ile beraber en ağır iş makinelerini dahi taşıyabilen firmamız, sizlere bu alanda kaliteli hizmetleri makul fiyatlardan sağlıyor! Alanında lider olan ve yapmış olduğu çalışmalar ile daha fazla öne çıkan firmamız, var olan hizmetlerden faydalanabilmeniz adına kıstasını hep bir adım önde tutmaktadır.

4157803.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Nakliyat Yapanlar
    11 ay önce
    Türkiye\'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com olarak nakliye ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x