Gelin adaylarına özel tasarım gelinlik imkanı

Gelin adaylarına özel tasarım gelinlik imkanı

Tokat’ta 5 yıldır gelinlik sektöründe hizmet veren Dilruba Moda, özel tasarım gelinliklerle hayal ettiğiniz ‘o gelin’ olmanızı sağlıyor.

11 Temmuz 2018 - 01:11

Yaz ayının gelmesiyle düğün sezonu hareketliliği de çoktan başladı. Gelin ve Damat adayları, bir yandan ev tekstili ve beyaz eşya alışverişi derdine düşerken diğer yandan da  hayallerini kurdukları o en anlamlı günlerinde en güzel ve şok gelin damat olmak için çaba gösteriyor.

Tokat’ta 5 yıldır gelinlik sektöründe hizmet veren Dilruba Moda, nişan kıyafetleri, kına geceleri için kaftan, tesettür ve normal gelinlik modellerinin yanı sıra gelin tacı ve el buketleri ile gelin adaylarını en mutlu gününe hazırlıyor.

Düğün sezonu hareketliliği nedeniyle modeller ve fiyatları hakkında bilgi veren Dilruba Moda sahibi Fatma Koçaker, “5 yıldır hizmet veriyoruz. Tesettürlü ve normal gelinlik modelleri, nişan ve kına kıyafetleri başta olmak üzere çeşitli aksesuraları da elimizde mevcut. Kıyafetlerin yanında aksesuarlarını da veriyoruz.  Özel tasarım el buketleri de isteğe göre yaptırıyorum. Gelinliklerimiz de bu şekilde özel tasarım modelleri diktirebiliyoruz. Bize beğendiği bir gelinliğin modelini getiren gelin adaylarımıza istediği gelinliği diktiriyoruz. Ben İzmir ile çalışıyorum. Orada dikiliyor. Gelinlik yanında hediye verdiğimiz kınalıklarımız da var. Paket halinde kına kıyafeti, gelinlik ve aksesuarlarını paket halinde de sunabiliyoruz. Ama ekstradan ücretli kaftanlarımız da mevcut” dedi.

Gelinlik nişan ve kına kıyafetlerinin fiyatları hakkında da bilgi veren Fatma Koçaker, “Gelinlik fiyatlarımız 2 bin 500 TL’den başlayarak 6 bin TL’ye kadar çıkıyor. Bunlar sıfır modellerimiz. Kaftanlarımız bin -2 bin TL arasında. Özel tasarım gelinlik fiyatlarımız tasarıma göre değişiyor. Dantel ağırlıklı ise fiyat artıyor. Eteği tül ise maliyeti düşüyor. Nişanlıklar ikinci el fiyatları 500-2 bin TL arasında değişiyor. Sıfırı 2 bin 500 TL. Bunlar kiralama fiyatlarımız. Satın almak istediklerinde gelinlikler de çok bir fiyat farkı olmuyor” diye konuştu.

HABER-FOTO: Mihriban KOÇAKER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
"Bu sevgi seli Erbaa'yı alır"