Gelinlerin şıklığı bu maskeyle bozulmuyor

Gelinlerin şıklığı bu maskeyle bozulmuyor

Dilruba Moda’da gelinliğe uygun maske tasarımlarıyla Tokat’ta evlenecek olan çiftler artık COVİD-19 Pandemi sürecinde şıklığından ödün vermemiş olacak

02 Temmuz 2020 - 11:22

Covid-19 Pandemisi Türkiye’de düğün anlayışını bambaşka bir boyuta taşıdı. Evlenecek olan çiftler Sosyal mesafe ve hijyen kuralları nedeniyle  birçok alanda kısıtlamalı bir düğün gerçekleştirmek zorunda kalacak.

 

 Maske zorunluluğu ise gelinlik ve damatlık tarzında maske akımına yol açtı. Artık gelinlik kumaşına uygun dantelli, tül veya incili modelde maskeler gelinlik ile birlikte tasarlanıyor. Talep doğrultusunda damat için de tasarım yapılabiliyor.

 

Tokat’ta Dilruba Moda adlı gelinlik mağazası 1 Temmuz itibariyle açılan düğün sezonu öncesi yoğun bir mesaiye başlamıştı. Pandemiye rağmen düğün yapacak olan çiftlerin tercihleri doğrultusunda nişan, kına kıyafetleri satan işletme gelinlik modelleriyle de çiftlere birçok farklı seçenek sunuyor. Dilruba Moda, Pandemi nedeniyle maske taleplerine de karşılık vermeye başladı.

 

Bilgi veren Dilruba Moda Sahibi Fatma Koçaker, “Gelin adaylarımız isteği gelinlik modeline karar verdikten sonra Covid-19 pandemisi nedeniyle maske de talep etmeye başladı. Biz de bu doğrultuda seçtiği gelinliğin kumaşından bir parça olmak kaydıyla uygun şekilde maske tasarlayıp gelinlikle birlikte veriyoruz. Talip edilmesi halinde damat adayları için de maske tasarlanabilir.” diye konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Köylülerin telefon isyanı
Köylülerin telefon isyanı
Tarım Müdürlüğü’nden sınav duyurusu
Tarım Müdürlüğü’nden sınav duyurusu