GENÇLERE ŞANS VERDİM

GENÇLERE ŞANS VERDİM

Tokat Amatör Kümede Tokat 1969 Spor’a 7-1 yenilen Reşadiye Termalspor’un hocası Ergün Ünal, maç sonu görüşlerini gazetemize açıkladı.

28 Ocak 2020 - 11:22

Tokat Amatörün köklü takımlarından Reşadiye Termal Spor teknik sorumlu hocası Ergün Ünal, maçtan sonra şunları söyledi: “Bu maç bizim için sadece genç sporcularımızı görme açısından önemli bir maçtı. Sahada farklı mağlup olsak da genç sporcularım iyi mücadele ettiler. Sahada ellerinden geleni yaptılar. Çocuklarımı kutluyorum. Rakip takım Tokat 1969 Spor takımını da kutluyorum. Kendilerine play off maçlarında başarılar diliyorum. Maçtan sonra Reşadiye Termal Spor kafilesine örnek bir ev sahipliği yapan Tokat 1969 Spor kulüp başkanına, yönetimine, Teknik Sorumlu hocaları İsmet Kal meslektaşıma ve futbolcu arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Maçtan sonraki ilgi bizim için maçın önüne geçen olaydı. Biz ilçemiz Reşadiye’de gösterdiğimiz ilgilerin bize de aynısını istiyoruz. Maçların skorları sahada oynanıp bitiyor. Buradan tüm Tokatspor kamuoyuna şunu açıklamak istiyorum. İsmet Kal hocam gibi değerli bir spor adamının kıymetini iyi bilin. Tokat’ta amatör sporun yaşaması için elinden geleni gece gündüz yapıyor.

HOCAM AYBERK’İN PERFORMANSINI NASIL BULDUNUZ?

Ayberk’in performansını bu gün oyuncu değişikliğinden dolayı iyi buldum. Zaman zaman oyundan düştü. Bu gün zorunlu olara defansta başlattım. Sahada iyi de mücadele etti. Yani beklediğimden iyi buldum. İyi de mücadele etti. İnşallah daha da iyi olacak zamanla.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x