Golcü Ferhat takımında kaldı

Golcü Ferhat takımında kaldı

Niksar Belediyespor’da transferler devam ediyor. Takımın başarılı santraforu Ferhat ile anlaşmaya varan yönetim Ferhat’ın sözleşmesini yeniledi.

12 Temmuz 2019 - 13:11

Niksar Belediyespor’un başarılı santraforu Ferhat sözleşmesini yenileyerek bu sezonda takımının başarısı için ter dökecek.

Niksar Belediyespor’la şampiyonluk yaşayıp Bal ligine yükselen Ferhat artık Bal liginde top koşturacak.

Takımında kaldığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Ferhat, “Kazanmış olduğumuz şampiyonluk bize her anlamda değer kattı maddi manevi , ama manevi yönü kelimelerle anlatılacak gibi değil bir şehrin hayallerine giden yol da bir parça olabildiğim için çok mutluyum, burası benim evim tekrar onlar için mücadele edecek olmamsa benim için hem gurur hem ayrıcalık hem de büyük bir mutluluktur, bana bu görevi veren Dursun Toprak hocama ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Yeni sezon Niksar Belediye Spor ve Niksar halkına şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Başarıyı isteyen kovalayan mücadele edecek olan bir takım olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın sonunda hak ettiğimiz, beklediğimiz yerdeyiz haliyle bunun tadını çıkarmak istiyoruz. Bireysel olarak takımıma geçen sezondan daha fazla yardımcı olmak istiyorum. Sarı kırmızı sevdayı yaşamak, yaşatmak adına her daim mücadele edeceğimizden bize gönül veren taraftarlarımızın şüphesi olmasın geçtiğimiz sezon ki şampiyonluk büyük taraftarımızdan. Geride bıraktığımız sezon için tüm takım arkadaşlarıma, hocalarıma, yönetim kurulumuza, taraftarımıza çok teşekkür ediyorum, son olarak da sabredin diyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU