“Gönül yıkan teşkilat mensubu olamaz”

“Gönül yıkan teşkilat mensubu olamaz”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayramlaşma programı kapsamında 81 ilin AK Parti teşkilat temsilcileriyle video konferansla bir araya geldi. AK Parti Tokat teşkilatının da yer aldığı toplantıda teşkilat üyelerine seslenen Erdoğan, “Gönül yapmak yerine yıkandan teşkilat mensubu olamaz, dostlarımızı arttırıp düşmanlarımızı azaltacağız" diyerek neler yapmaları gerektiğini anlattı.

04 Ağustos 2020 - 16:19

Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğanbayramlaşma programı kapsamında 81 ilin AK Parti teşkilatı temsilcilerine seslendi. Video konferans ile gerçekleşen bayramlaşmada Tokat teşkilatı da hazır bulundu. AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen bayramlaşmada, İl Başkanı Metin Polat’ın yanı sıra Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İlçe Başkanları ve teşkilat mensupları hazır bulundu. Erdoğan, partililere gündeme dair bilgiler verirken teşkilatçılığın öneminde ayrı bir vurgu yaptı.

 

TEŞKİLAT ÜYELERİNE VAZİFELERİNİ ANLATTI

AK Parti'nin kuruluşundan bu yana verdiği mücadeleden bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İçeride vesayete ve darbecilere, dışarıda adaletsiz küresel düzene karşı itirazlarımızı da kavgamızı da bu gayeyle yaptık. Şayet bugün Türkiye kendi vatandaşlarının gurur duyduğu, dünyadaki tüm mazlumlara, mağdurlara umudu olan bir güç haline dönüşmüşse bu sayededir. Attığımız her adımda, hareket ettiğimiz için kabul gördük, dua aldık, mesafe kat ettik. AK Parti'yi var eden de bugüne kadar ayakta tutan da bundan sonra yaşatacak olan da milletimize ve insanlığa mücadele sürdürecek olmasını göstermesidir" dedi.

Teşkilat üyelerine seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Değerli kardeşlerim davamızı ayakta tutma, sürekli ileri taşıma konusunda AK Parti'nin illerdeki en üst düzey temsilcileri olarak sizlere büyük sorumluluk düşüyor. AK Parti teşkilatlarının her kademedeki temsilcileri sıfatıyla sizleri şu bayram gününde bu halinizle görmek bana ayrı bir heyecan veriyor. Her bir arkadaşımın gece-gündüz uyku tutmaması gerekiyor. Kendini milletten üstün gören, gönül kazanmak yerine gönül yıkan, toparlamak yerine dışlayan kişiden AK Parti teşkilat mensubu olamaz. Dostlarımızı arttırıp düşmanlarımızı azaltacağız" diyerek neler yapmaları gerektiğini anlattı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!