Milletvekili Beyazıt'tan Bahçeli'ye teşekkür

AK Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt ,MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tokat ziyaretine değinerek, Tokat’ta yapılan çalışmalardan övgü ile bahsettiğini söyleyerek teşekkür etti


Milletvekili Beyazıt'tan Bahçeli'ye teşekkür

Tokat Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Av. Eyüp Eroğlu bir turizm firması çalışanları ile bir araya geldi. Programa Başkan Eroğlu’nun yanı sıra; Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt, İl Başkanı Metin Polat, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk ve teşkilat mensupları katıldı.

AK Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt yaptığı konuşmada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tokat ziyaretine değinerek, Tokat’ta yapılan çalışmalardan övgü ile bahsettiğini söyledi. Seçime sayılı günler kala bunu anlatmalıyız. Bizim derdimiz Tokat. Tokat’ta Türkiye rekoru kırmak istiyoruz. Daha fazla yatırım almak için oy oranımızı artırmak istiyoruz” dedi.

 

PROJELERE 360 MİLYON TL HARCANDI

Daha sonra konuşma yapan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu 5 yıllık belediye döneminde yapılan çalışmalardan ve önümüzdeki dönem için hazırladığı 71 projeden bahsetti.Başkan Eroğlu, “İnsanlar Belediye Başkanından iki şey ister; birincisi her daim ulaşılabilir olması, ikincisi ise şehrine hizmet etmesidir. Bizler esnaf buluşmalarımızı sadece seçimden seçime yapmıyoruz. Her daim esnaflarımızla haftanın bir iki günü esnaflarımızla mutlaka buluştuk. Ev toplantılarımız ile hanım kardeşlerimizle her daim buluştuk. Hep içinizde kalmaya azami gayret ettik. Eserler oluşturmaya, şehri büyütmeye gayret ettik. Bizden önceki dönemlerde bu şehre hizmet eden tüm herkesten Allah razı olsun. Bu bir bayrak yarışıdır. Önceki dönemde 61 tane proje sözü verdik ve hamdolsun bugün sözümüzü tuttuk, 91 projeyi Tokat’ımıza kazandırdık. Hz. Ali’nin dediği gibi söz namustur, söz senettir. Söz insanın ağzından çıkmamışken senin esirindir ama söz ağızdan çıktıktan sonra sen onun esiri olursun.  Şuana kadar projelerimize harcadığımız tutar 360 Milyon’dur. Şehrimizin büyüdüğünü gösteren rakamlarla her fırsatta sizlerle paylaşıyoruz. Birlikte başardık, birlikte başarmaya devam edeceğiz” dedi.

Program sonunda Başkan Eroğlu, esnaflarla hatıra fotoğrafı çekindi.