2. dönemin ilk mesaisi

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ikinci dönemin ilk gününde mesai arkadaşları tarafından karşılanarak göreve başladı.


2. dönemin ilk mesaisi


Yeniden seçilen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu mesaisinin ilk gününde sevenleri ve dostları ile birlikte Ali Paşa Camiinde sabah namazını kıldı. Sonrasında Tokat'ın manevi büyüklerinden Şeyh-i Şirvani Hazretlerinin Türbesini ziyaret etti. Burada ülke ve şehir ile ilgili hayr duaları edildi.
Ardından Belediye Başkanlık Makamına geçen Başkan Eroğlu, şunları söyledi: “Tokat halkı, onlarla olan güzel münasebetimizi ve yapmış olduğumuz o güzel hizmetlerin karşılığında bizleri yeniden bu göreve layık gördü. Tokat'ta her 2 kişiden birinin oyunu alarak bir 5 sene için daha yola revan olduk. Her zaman söylüyoruz biz emanetçiyiz, asıl sahibi sizlersiniz” dedi.
 “Söz verdik yaptık ve söz verdik, yapacağız” diyen Eroğlu, “ 71 yeni proje ile Tokat'ımızı nakış nakış öreceğiz. Bugün şehrimizin yüzde 50'si bizi tercih etmişse; yüzde 50'de bize daha iyi çalış, daha güzel işler yap; biz de senle olabiliriz diye mesaj vermiştir. Şimdi, biz de o geriye kalan yüzde 50'lik kısmı oluşturan vatandaşlarımızın gönlünü nasıl kazanabiliriz diye de çalışacağız. Çünkü ben Tokat'ın, oy veren, vermeyen herkesin Belediye Başkanıyım” diye konuştu.
Emeği geçenlere teşekkür eden Eroğlu,  2. Dönemin ilk mesaisine tebrik kabulleri ile devam etti.