NİKSAR BELEDİYESPOR’DA TRANSFER ATAĞI

Niksar Belediyespor takımı iç transferde çalışmalara başladı.


NİKSAR BELEDİYESPOR’DA TRANSFER ATAĞI


Niksar Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Ersan Yılmaz, çalışmalar hakkında gelişmeleri Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’la paylaştı.


Transfer sezonunda iyi bir transfer politikası izleyeceklerini ifade eden Yılmaz, “Bu sezon ilk çıktığımız bal liginde önce ligde asansör takım olmayacağız. Önce takıma faydalı sporcuları almak için iyi bir transfer politikası izleyeceğiz. Artık lig için zaman daralıyor hemen iç transfer atağına başladık. İç transferde Sabahattin Tanrıverdi, Furkan Özer, Fırat Can Koçboğa, Mehmet Can, Kalecimiz Hamza Şavşat ve alt yapıdan Mustafa Çoban ve Emirkan Kani ile anlaştık. Alt yapıdan iki genç sporcumuzu profesyonel yaptık. Bu sezon alt yapıdan başarılı olacak sporcularımızı A. Takıma alacağız. Alt yapıda her yaş gurubunda takımımız yarışmalara katılıyor. Bu da bizim için iyi bir gelişme olacaktır. İç transferde görüştüğümüz başarılı futbolcularımız var. Onlarla da ufak pürüzler kaldı, onları da halledeceğiz. Bizim için geçen sezon takımın başarısı için başarılı olan her sporcumuzu bırakmak istemiyoruz. İç transferi bitirip hemen dış transfer atağına kalkmak istiyoruz. Dış transferde görüştüğümüz sporcular var. Hepsi de hazır ama şuan isim açıklamam doğru olmaz. Bu arkadaşlarımız Niksar’a gelir imzaları atarlar o zaman basına açıklamak daha doğru olur. Tüm Niksarspor taraftarı emin olsun çok iyi bir takım yapmanın arzusundayız. Yapacağımız takımla tüm taraftarlarımız içerde dışarıda takımın başarısı ile gurur duyacaklar” dedi.


Niksar Belediyespor takımının bu sezon bal liginde Tokat ilini başarı ile temsil eden bir takım olacağının sözünü veren Ersan Yılmaz, “Takımdan ayrılan Tuncay arkadaşımız Merzifonspor takımına gitti. Kendisine takımımıza  oynadığı başarılı futbolu ile verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni takımında başarılar diliyorum. Takım olarak 17 Temmuz günü  Niksar’da toplanacağız. Aynı gün Çamiçi yaylasında kamp çalışmalarına başlayacağız. İlk kampımızı Çamiçinde yapacağız. Bu takımın başarısı için ne gerekiyorsa yönetim olarak yapacağız. Tüm Niksarlı hemşerilerimizi takımlarına lig maçlarında sahip çıkmaya davet ediyorum. Yönetim olarak takım olarak hedefimiz ilk sezonda üçüncü lig olacaktır” diye konuştu.