YILLAR SONRA HASRET GiDERDiLER

Topçamspor Teknik Sorumlu hocası Orhan Yazıcı ile eski futbolcusu Yalçın Göktaş yıllar sonra bir araya gelip hasret giderdiler.


YILLAR SONRA HASRET GiDERDiLER

Tokatspor takımının 2007-2014 yıllarında alt yapıda futbol oynayan Yalçın Göktaş ve o yıllarda Tokatspor alt yapısında hocalık yapan Orhan Yazıcı'nın yolları Erbaa'da buluştu. 
Şimdi Topçamspor Teknik Sorumlu hocası olarak Erbaa Güreş İhtisasspor maçı için Erbaa'ya giden Orhan hoca eski futbolcusu ile buluştu. İki efsane spor adamı sahanın içinde uzun süre hasret giderdiler. Geçmişi yad ederken duygusal anlar yaşadılar. Maçtan sonra da Orhan hoca il dışında eğitim camiasının içinde olan eski futbolcusu Yalçın'a; “Yaşımız geçmeden bir kez daha bir takımda yani Topçamspor takımında buluşalım” dedi. 
“Tokatspor genç takımında ve A Takımında oynadığın yılları unutmuyorum” dedi hoca. Yalçın'da eski hocasına jest yaparak; “Hocam ben yaşlandım” diye espri yaptı ama Orhan Yazıcı; “Senin kumaşın mükemmel” dedi. Hoca ve futbolcusu maçtan sonra sahada vedalaşarak ayrıldılar. İki spor adamının altı yıl sonra buluşmasında dostluklar ön planda oldu.