RAKİPLERİMİZİ İZLİYORUM

Tokat Amatör Kümenin köklü takımlarından Zile Belediyespor futbol takımının Teknik Sorumlu hocası Harun Bozdağ, tribünde doksan dakika not tutarak maçı pür dikkat izledi.


RAKİPLERİMİZİ İZLİYORUM

Zile Belediyespor’un Teknik Sorumlu hocası Harun Bozdağ, Tokat 1969 Spor - Reşadiye Termalspor maçını tribünden takip etti.

Bozdağ, maçtan sonra Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a özel açıklamalarda bulundu. Maçı izlemeye ekibiyle birlikte geldiğini söyleyen Bozdağ hoca, “Öncelikle bu maçta muhtemel rakiplerimizi izlemeye ekibimle geldim. Rakiplerimiz arasında Tokat 1969 Spor takımı da bulunuyor. Onları izlemeye Zile’den geldim. Denizi geçtik şimdi okyanusa açılıyoruz. Yani gurupları geçtik play offlara kalıyoruz. Zile Belediyespor olarak play offlarda iyi bir sonuç almayı düşünüyoruz. Şuan bize Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın büyük bir destek veriyor. Mülkü amirlerimiz hiçbir maçımızı kaçırmıyor. Onlardan takım olarak gerekli desteği görüyoruz. Ama biz sonuçta bir amatör kulübüz. Bizim amacımız Zileli gençleri spora kazandırmak için çalışıyoruz. Onların da bu futbol yolunda bu işi başarmalarını bekliyorum. Biz takım olarak hedefimizin birinci kısmına ekip olarak, takım olarak ulaştık. İşin ikinci kısmında yani play offlarda başarılı olmak için çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz. İnşallah takım olarak bizim için play offlar iyi geçer” diye konuştu.