Turan Güldür’e Milli görev

Turan Güldür Helsingborg, İsveç’te yapılacak olan 5. WT Cumhurbaşkanı kupası Avrupa bölgesi İsveç organizasyonları için Türkiye Tekvando federasyonu tarafından Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirildi.


Turan Güldür’e Milli görev

Turan Güldür Helsingborg, İsveç’te yapılacak olan 5. WT Cumhurbaşkanı kupası Avrupa bölgesi İsveç organizasyonları için Türkiye Tekvando federasyonu tarafından Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirildi. 17 -21 Şubat 2020 tarihleri arasında İsveç’in Helsingborg Arenasında yapılacak olan WT. Başbakanlık Kupasına Türk Milli Takım Yıldızlar Gençler ve büyükler bay-bayan kategorisinde ter dökecekler. İlk ikiye giren sporcularımız Avrupa Şampiyonası için kok şansı elde edecekler. Tokat’tan 3 sporcu İsveç’te yarışacak.

Turan Güldür hocanın küçük yaşta alıp yetiştirdiği Avrupa ve Dünya şampiyon olan ümitlerde üst üste Avrupa Şampiyonu ve Avrupa’nın en iyi sporcusu seçilen Emre Kutalmış Ateşli ve Ümitlerde Avrupa Şampiyonu 87 kg Orkun Ateşli; Yıldız Bayanlarda 47 kg 2006 doğumlu Belediye Plevnespor kulübüne lisanslı Elif Beyza Tuna, Türk Bayrağı için yarışacaklar. Turan Güldür; yarışmalarda tüm sporculara başarılar diledi.