TOKAT 1969 SPOR FUTBOL TAKIMI PLAY OFF'TA

Tokat 1969 Spor Teknik Sorumlu hocası İsmet Kal, play off hedeflerini Spor Müdürümüz Arif Sağdıç'a açıkladı.


TOKAT 1969 SPOR FUTBOL TAKIMI PLAY OFF'TA


Teknik Sorumlu hoca İsmet Kal, eksik mevkilere yapılacak transferlerle play off ilk maçına tam kadro çıkacaklarını söyledi.
Play off şanslarını değerlendiren İsmet Kal, “Öncelikle play offa kalan tüm takımlarımıza bu müsabakalarda başarılar diliyorum. Play off maçlarının dostça kardeşçe kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum. Play off maçlarının kaybedeni değil, kazananı Tokat futbolu olmasını diliyorum. Biz Tokat 1969 Spor Kulübü olarak ligi bitirdikten sonra bir hafta ara verdik. Çalışmalarımıza Uzunburun sentetik sahada hemen başladık. Şuan çalışmalarımız çok iyi bir ortamda devam etmektedir. Play off ilk maçımızı 23 Şubat'ta Zile Belediyespor takımı ile oynayacağız. Bu süreci çok iyi değerlendirip eksik mevkilere yapılacak transferlerle play of ilk maçına tam kadro çıkacağız” dedi.
Spor Müdürümüz Arif Sağdıç'ın sorularını cevaplayan İsmet Kal, şu ifadelere yer verdi:

PLAY OFFLAR TEK MAÇ, BU MAÇA HAZIR MISINIZ?
Bilindiği gibi play off maçları tek maç üzerinden oynandığı için bu maçların telafisi yok.  Biz Tokat 1969 Spor futbol takımı olarak bu zorlu maça tam kadro hazır olarak çıkacağız. Bu maçların telafisi yok bir sezonun emeğini bir maçta kaybetmek istemiyoruz. Sporcularımız bu işin bilincinde olarak çalışmalara devam ediyorlar. İnşallah bu maçtan istediğimi şekilde ayrılırız yalnız benim Tokatlı sporseverlerden bir istirhamım var. O gün Tokatlı sporseverlerin bizleri yalnız bırakmamalarını maça gelerek bu takıma destek vermelerini istirham ediyorum. Çünkü futbol 12adamla daha güzel oluyor taraftarsız hiçbir maçın havası olmuyor. Biz takım olarak tüm sporseverleri play off ilk maçında türbinlerde bizlere o coşkuyu güveni vermelerini bekliyoruz.

TAKVİYELER PLAY OFF İLK MAÇINDA SAHADA MI?
Ara transferde aramıza katılan arkadaşlarımızın idman programlarını çok iyi uygulayarak çalışmalara ara vermeden devam ediyorlar. İnşallah bir aksilik olmazsa bu arkadaşlar bizlere güç verecekler ve ilk maçta sahada olacaklar. Yeni transferlerimiz uyum sorununu aşmak için takımla çalışmalara devam ediyorlar. Bu arkadaşlarımızın geçmişteki takımlarda oynadıkları futbollarını bildiğimiz için tereddüt etmeden takımımıza aldık. Geçmiş takımlarındaki futbollarını bizim takımımızda oynayacakları futbolla bu takımı Tokat amatör kümede başarılı bir takım yapacaklarına inanıyorum.

YÖNETİM KURULUNUN ÇALIŞMALARINI NASIL DEĞERLENDİRİYORSUN?
Sayın başkanımız Salih Kutlu'nun ve yönetim kurulunun bu güne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı kendilerine teknik heyet olarak çok teşekkür ediyoruz. İnşallah arzu edilen yere hep beraber geleceğimize yürekten inanıyoruz. Bizim yönetim kurulumuz bu işin bilincinde olarak bizlerin her zaman yanında oldular. Bundan sonrada başkanımız ve diğer yöneticilerimiz her zaman takımın yanında olmaya devam edecekler. 

TARAFTARLARA MESAJINIZ VAR MI?
Play offun ilk maçında tüm taraftarlarımızı ve sporsever hemşerilerimizi zorlu play off maçlarında türbinlerde davullarla zurnalarla bir şölen havasında bizi takım olarak destek vermelerini bekliyoruz. Tokat 1969 spor takımını kurulduğu ilk sezonda play offlara kalıp bal ligi şansını sürdürmesinde emeği olan tüm taraftarlarımızı telafisi olmayan bu zorlu maçlarda yine yanımızda görüp başarıları hep beraber yaşamak istiyoruz.