BULUT VE KARAGÖL, BAKAN KURUM’U ZİYARET ETTİ

tokat Milletvekili Yücel Bulut ile Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret ederek Erbaa ilçesi ile ilgili projeleri görüştüler.


BULUT VE KARAGÖL, BAKAN KURUM’U ZİYARET ETTİ

Tokat Milletvekili Yücel Bulut ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Erbaa Belediye Başkanımız Ertuğrul Karagöl'le Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Bey'i ziyaret ederek, Erbaa'ya ilişkin projeleri konuştuk. Yapıcı tavrı ve sunduğu katkı için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Belediyelerin hizmet sunumu ve projelerine büyük önem verdiklerini ifade eden Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Yerel yönetimler son dönemde her zamankinden daha da önemli hale geldi. Koronavirüs pandemisiyle birlikte şehirlerin sağlıklı yaşam yerleri olması noktasında yerel yönetimlere de büyük işler düştüğü anlaşılmıştır. Klasik yerel yönetim hizmetlerine yeni yönetim hizmetleri de eklenmiştir. Belediye Başkanlarımız salgın hastalık döneminde son derece önemli işler başarmışlardır. Önemli olan bu hizmetleri sürekli hale getirmektir” ifadelerini kullandı.
Ülkemizin önemli bir süreçten geçtiğinin altını çizen Yücel Bulut, “Sıkıntılar el birliği ile aşılacaktır. Salgın hastalığı yendikten sonra ortaya çıkan ekonomik, sosyal ve psikolojik sorunların üstesinden gelmemiz gerekiyor. Bunu da devlet, vatandaş ve yerel yönetimler birlikte aşacağız” diye konuştu.
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl de ziyaretle ilgili olarak Bakan Kurum ve Milletvekili Bulut’a teşekkür etti.