Erbaa Bilim Kültür ve Sanat Merkezinde kurslar başladı

Tokat’ın Erbaa ilçe belediyesi Bilim Kültür ve Sanat Merkezi ile Kadın ve Çocuk Yaşam Merkezlerinde eğitim ve kurslar vermeye başladı.


Erbaa Bilim Kültür ve Sanat Merkezinde kurslar başladı

Erbaa Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında Bilim Kültür ve Sanat Merkezinde kadınlara yönelik Dekoratif Ahşap Boyama Kursu ile Kadın ve Çocuk Yaşam merkezlerinde çocuklara yönelik eğitimler verilmeye başlandı. Kurslara katılmak isteyen vatandaşların başvurularını belediyenin internet sitesi veya bizzat başvurarak yapılabileceği belirtildi.

Kurslara başvuruların devam ettiğini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “Bilim Kültür ve Sanat Merkezimizde Dekoratif Ahşap Boyama Kursumuz açıldı. Kadın ve Çocuk Yaşam Merkezlerimizde de çocuklarımız bilgisayar sınıflarından faydalanıp bu alanlardan istifade ediyorlar. Birçok kursumuz için başvuru yapılabiliyor. Hemşerilerimiz belediyemizin internet sitesi aracılığıyla veya eski DSİ binasının bulunduğu alanda yapımını tamamladığımız Bilim Kültür Sanat Merkezimize gelerek başvurularını gerçekleştirebilirler.” dedi.