ÇAT KASABASI FİLOSUNA YERİ ARAÇLAR KATILDI

Tokat MHP Milletvekili Yücel Bulut Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ve Belediyeler Birliği’nden Çat Kasabası’na hibe edilen araçlar için kurban kesme törenine katıldı.


ÇAT KASABASI FİLOSUNA YERİ ARAÇLAR KATILDI

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un desteği ile Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ve Belediyeler Birliği’nde hibe alınarak Çat Kasabası’na hibe edilen araçlar için kurban kesme töreni düzenlendi. Yücel Bulut bu araçlar dışında diğer projelerinde en kısa zamanda hayata geçirileceğini belirtti.

 

ÇAT KASABASI’NA KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’, programda yaptığı değerlendirmede: “Değerli hemşerilerim öncelikle buraya gelip bizlere eşlik ettiniz. Allah hepinizden razı olsun. Bu kasabayı çok sevdiğimi Milletvekili olmadan önce de geldiğimde belirttim. Bu kasabanın bizi sevgi ve muhabbetle kucakladığına her zaman şahit oluyoruz. Seçildiğimiz günden bu güne kadar Çat Kasabasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu araçların dışında  yayla projemizde önemli adımlar attık. En kısa zamanda yayla yolu yapılacak. Yeni okul binası 2022 yılı içinde tamamlanacak. Daha güzel projelerimiz Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ile Çevre ve şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katkıları ile hayata geçirilecektir” diye konuştu.

 

BU ARAÇLAR HİZMET VERMEK İÇİN GELDİLER

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’, araçların belde ve bölgesine hizmet etmek için getirildiğine dikkat çekerek: “Çat Kasabası olarak kat ve kat daha fazlasına layıksınız. Anadolu’nun yiğit evlatları ve teminatısınız. Alınan Bu sıfır araçlar ile sizlere hizmet verilecektir. Hep Çat kasabası için daha fazlasını istiyoruz. Nefesimiz yettiği müddetçe Çat Kasabasına en iyisini vermek için mücadeleye devam edeceğiz. Bu yılın sonlarına doğru Çat Kasabasına yeni ve güzel müjdeli haberler vereceğiz. Tokat’ın en güzel yürekli ve emektar insanlarısınız. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.