AK PARTİ TOKAT TEŞKİLATI MECLİSTE

27. Dönem 5. Yasama Yılı’nın başlamasıyla birlikte Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, TBMM’yi ziyaret etti.


AK PARTİ TOKAT TEŞKİLATI MECLİSTE

Türkiye Büyük Millet Meclisinde 27. Dönem 5. Yasama Yılı başladı. Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, beraberinde Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve parti yönetimiyle birlikte meclisi ziyaret etti. Heyet, Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile bir araya geldi. Gerçekleşen ziyaret Ak Parti Tokat Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımları ile duyuruldu.

 

MİLLETVEKİLİ ARSLAN: “HER ZAMAN OMUZ OMUZA VE GÜÇLÜYÜZ”

Gerçekleşen ziyarette Başkan Eroğlu ve Başkan Aldemir’e Meclisin maket üzerindeki yerleşke yapısını paylaşan Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arlan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu fotoğrafı da kullanarak: “27. Dönem 5. Yasama Yılı'nda ilk misafirlerimiz İl Başkanımız Cüneyt Aldemir, Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu ve İl Başkan Yardımcılarımız oldu. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bugün fiziksel olarak yanımızda olamasalar da, muhabbetlerini ve desteklerini yüreğimizde hissettiğimiz tüm teşkilat üyelerimize ve kıymetli gönüldaşlarımıza selam ve saygılarımı iletiyorum. Mevlâm, birliğimizi, beraberliğimizi daim, gücümüzü kaim eylesin. Her zaman omuz omuza ve güçlüyüz” ifadelerini kullandı.

 

MİLLETVEKİLİ BEYAZIT: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt da kendisini ziyarete gelen heyet ile hatıra fotoğrafı çektirdi. “Biz büyük bir aileyiz” temasıyla bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Beyazıt: “Gazi Meclisimizde İl Başkanımız Cüneyt Aldemir, Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu ve İl Başkan Yardımcılarımız ile bir aradayız. Gönüllerimizin bir olduğu, her zaman omuz omuza yol yürüdüğümüz yol arkadaşlarımıza selam ve saygılarımı iletiyor, bugün misafir ettiğimiz dava arkadaşlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Haber: Dursun Ekrem Er