REŞADİYE TERMALSPOR TAKIMINA SAHİP ÇIKILMALI

Reşadiye Termalspor Kulüp Başkanı Aydın Arslan, “Reşadiye ilçemizdeki tüm sporsever hemşerilerimin bu sezon lig maçlarında bu takımın yanında olup kendi öz evlatlarına sahip çıkmalarını bekliyorum” dedi.


REŞADİYE TERMALSPOR TAKIMINA SAHİP ÇIKILMALI

Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a nezaket ziyaretinde bulunan Kulüp Başkanı Aydın Arslan, lig için hedeflerini spor müdürümüze açıkladı.

Alt yapıya büyük önem verdiklerini ifade eden Tokat amatörün köklü kulüplerinden Reşadiye Termalspor Kulüp Başkanı Arslan, “12 yaş grubu gençlerimizi hiçbir kötü alışkanlıkla tanışmadan önce sporla tanıştırıp yoğurmak istiyoruz. Sporla büyüyen gelişen yetişen gençlerimiz kesinlikle topluma ailesine çevresine yararlı insanlar olacaktır. Spor aynı zamanda gençlerin ufkunu açıyor gittiği her yerde yeni insanlar tanıyarak kendisini daha iyi geliştiriyor. Bunun meyvelerini de belirli bir yaşa geldikten sonra mutlaka alıyor. Biz gücümüz yettiği yere kadar maddi manevi gençlerimize sahip çıkarak onları kötü alışkanlıklara telsem etmeyeceğiz.  Reşadiye ilçemizdeki tüm sporsever hemşerilerimin bu sezon lig maçlarında bu takımın yanında olup kendi öz evlatlarına sahip çıkmalarını bekliyorum” dedi.

Efsane Başkan Arslan’a röportajımız sırasında bir dokunduk ama bin ah eşittik. Yıllardır hiçbir maddi gelirlerinin olmadığını belirten Arslan, “Bu ilçemiz Reşadiye’yi sevdiğimiz ve gençlerimize önem verdiğimiz için 1967 yılından bu tarafa büyüklerimizin emekleri ile her zaman var olan takımımızı bizde aynı şevkle heyecanla ligde yaşatmak için Reşadiye’nin ismini duyurmaya devam ediyoruz. Bu süreç içerisinde Reşadiyeli bütün iş adamlarını dünyanın neresinde olursa olsun bu takıma sahip çıkmaya davet ediyorum. Dünyanın neresinde olursanız olun sonuçta bu harika efsane ilçemiz Reşadiye ye geleceksiniz. Onun için bu ilçemize ve gençlerimize sahip çıkın. Bu Reşadiye Termalspor bendeniz Kulüp Başkanı Aydın Arslan’ın, birkaç fedakar yöneticinin, takımın hocası Ergün Ünal’ın takımı değil. Kimliğinde Reşadiye yazan her hemşerimin takımı Reşadiye Termalspor takımı. Onun için herkesin bu takıma maddi manevi sahip çıkmaları gerekiyor. Başkan Aydın tüm insanlara açık çağrı yapıyorum. İlçemizin mülkü amirleri Sayın Kaymakamımız Talat Tabur beyin, Belediye Başkanımız Mustafa Yılmaz’ın, sivil toplum örgütü başkanlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarındaki memur kardeşlerimin, evdeki Fatma ablamın, Ayla kardeşimin, çarşıdaki esnaf kardeşim Ümit Bozkaya’nın, Ali Akkoyun’un, ayakkabı boyacısı Osman kardeşimin, simitçi İsmail kardeşimin fikirlerine şampiyonluğa giden yolda ihtiyacımız var. Takım kendi tesislerimizde hocamız nezaretinde çalışmalara başladı. Bu sezon kendi havuzumuzdan gençlerimizle ilçemizi bu zorlu amatör kümede finale çıkarmak istiyoruz. Bu zorlu süreçte tüm halkımızı sporsever taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” diyerek sözlerine son verdi.