"O YOL 2022 YILI BÜTÇESİNDE"

Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Tokat-Niksar ile Ordu Akkuş ve Ünye yolu’nun 2022 yılı bütçesine alındığını duyurdu.


Tokat ve Bölgesinde ulaşımın önemli noktalarından biri olan ve İl Merkezini; Erbaa, Niksar, Başçiftlik ve Reşadiye ilçelerimize bağlayacak yoldaki çalışmalar ve Yağmurlu Köyü ile Niksar ve Dönekse mevkiinde bulunan yoldaki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

 

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt yaptığı açıklamada; “Bu yolun devamı niteliğinde ülkemizin Kuzey - Güney ekseninde, Karadeniz'i Akdeniz'e bağlayacak ve hatta İç Anadolu, Ege, Doğu Anadolu’dan Karadeniz’e ulaşım için ülkemizin önemli coğrafi bölümüne sahip olan şehrimizin gelişmesine fayda sağlayacak Niksar - Akkuş - Ünye yolu Ulaştırma Bakanlığı'nın 2022 yılı bütçesine dahil edildi. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu'na, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şehrimize, bölgemize ve milletimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Haber: Dursun Ekrem Er