AK Parti, Tokat'ta 'Teşkilat Akademisi' eğitimi gerçekleştirdi

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Tokat’ta düzenlenen “Teşkilat Akademisi” eğitim programı 20-21 Kasım tarihlerinde Tokat’ta gerçekleştirildi


AK Parti, Tokat'ta 'Teşkilat Akademisi' eğitimi gerçekleştirdi

Yazar İsmail Halis ‘Savunma Sanayi Teknoloji-Ulaştırma, Gazeteci Zafer Şahin ‘Siyasil İletişim ve Yeni Medya’, Girişimci, Yazar, Yönetim Danışmanı ve Eğitimci Hakan Turgut ‘Etkili İletişim’, hukukçu, siyasetçi ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ‘AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider’, 27. Dönem Ankara Milletvekili Orhan Yeğin ‘Eğitim Sağlık Sosyal Politikalar’ başlıklarında sunumlar yaptı. Teşkilat Akademisi eğitimlerinin ardından Şarkıcı Uğur Işılak sahne aldı.

 

21 Kasım Pazar günü ise programda Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci ‘Reformcu AK Belediyecilik’, AK Parti Trabzon 2526 ve 27. dönem Milletvekili, Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcılığı, Genel merkez Teşkilat Başkanlığı Karadeniz Bölge koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Adnan Günnar ‘Teşkilatın El Kitabı’, ençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Selim Cerrah ‘Dünyanın Yeni Yıldızı Türkiye’, başlıklı konuşmalar yaptı. Konuşmaların ardından sanatçı Dursun Ali Erzincanlı sahne aldı. 

 

ZENGİN: 20 YILDIR AYNI HEYECAN

‘Teşkilat Akademisi programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin, “Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığımız tarafından Tokat’ta düzenlenen “Teşkilat Akademisi” eğitim programına katıldık. Bugünlere 20 yıldır teşkilatımızın her bir üyesinin heyecanıyla emeğiyle geldik. Aynı heyecan devam ediyor. Teşkilat Akademisi Tokat Eğitim Programımıza katılan misafirlerimizi şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Tüm misafirlerimize, Milletvekillerimize ve programa emek veren teşkilatımıza, yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ayrıca Tokat’ta sivil toplum alanında çalışan kuruluşlarımızın başkan ve temsilcileriyle bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Milletvekili Mustafa Arslan, AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve teşkilat mensupları bir toplantı gerçekleştirdi.

HABER: Mihriban KOÇAKER