İYİ BAŞLAYIP İYİ YERDE LİGİ BİTİRECEĞİZ

Niksar Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Ersan Yılmaz, Bal Ligi’nde ikinci yarıya iyi başlayarak, ligi üst sıralarda bitirmek istediklerini söyledi.


İYİ BAŞLAYIP İYİ YERDE LİGİ BİTİRECEĞİZ

Tokat’ın Bal Ligi temsilcisi Niksar Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Ersan Yılmaz, ikinci yarı için hedeflerini açıkladı.

Yılmaz, “Bölgesel bal liginin ikinci yarısı için çalışmalara ara vermeden kendi tesislerimizde devam ediyoruz. Takımda ilk yarıda oynayan sekiz futbolcumuzla yollarımızı ayırdık. Bu giden arkadaşlarımıza ligin ilk yarısında takımımıza verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni takımlarında başarılar diliyorum inşallah gittikleri takımlarda başarılı olurlar. Gidenlerin yerlerine hocamız istediği yerlere yeni takviyeler yapacağız. Ligin ilk yarısında özellikle sahamızda gereksiz puan kayıpları yaşadık, oda bizim lig yarışında hedeften uzak kalmamıza etki yaptı. Ligin ikinci yarısında daha sahada diri genç ve mücadeleci bir takımla mücadele edeceğiz. Şuan hedefe oynayan bir takım olarak ligde bulunduğumuz yer tabi bize yakışmıyor. Ligde sıralamada dördüncü sıradayız puanımız ise 17, bu bizim için sıkıntılı bir süreç. İnşallah liderle aramızdaki puan farkını her maçtan sonra düşürmek için çalışacağız. Gurubumuzun lideri Merzifon spor ikinci yarının ilk maçında deplasmanda Gerze Belediye spor takımı ile oynayacak. Biz ise evimizde gurubumuzun güçlü takımlarından Samsun temsilcisi Kara Samsun spor ile oynayacağız. Gelecek hafta sonu lig maçları başlıyor ikinci yarıya üç puanla başlamak için evimizde Kara Samsun spor karşısında hedef üç puan. Ligde yeni bir heyecan yeni bir hedef olarak bu maçta tüm sporsever hemşerilerimizi bu zorlu maçta yanımızda görmek istiyoruz. İnşallah bu zorlu lig yarışında ikinci yarıda işimiz kolay değil ama biz soru kolay yapmaya çalışacağız. Kaderimiz sadece kendi elimizde değil biz kazanacağız rakiplerimiz kaybedecek. Ligin ikinci yarısında tüm rakiplerimize başarılar diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.