HADDİNİZİ BİLİN

HADDİNİZİ BİLİN

Tokatspor’da Başkanlık ve As Başkanlık yapmış şuanda da yönetici olan Özgem Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç açtı azını yumdu gözünü. Sosyal medya hesabından bazı Tokatspor yöneticilerine yönelik kaleme aldığı yazısında “Benim parama güvenerek mi siz yönetim kuruluna adam olup girdiniz? Sinsilik, gösteriş için Tokatta hava atma, dost görünüp arkadan işler çevirme devriniz bitti” dedi.

13 Nisan 2018 - 14:19

Sosyal medya hesabından bazı Tokatspor yöneticilerine yönelik yazı kaleme alan Özgem Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç adeta ateş püskürdü. Birilerinin sadece gösteriş için takımı kullandıklarını söyleyen Koç’a binlerce destek geldi. Sosyal medyada özellikle Tokatspor taraftarları tarafından #HasanHüseyinKoçyalnızdeğildir hecdeck’i açılarak, Hasan Hüseyin Koç’un yalnız olmadığı mesajı verildi.

İşte Başkan Koç’un o yazısı;

 

“BİRİLERİ HADDİNİ BİLECEK”

“Sözlerim bu memlekette ‘’ağa geçinen’’bazı sefil Bilolaradır.Utanmadan birde bu kentte,kendilerini esastan adam zannedip, sağa sola ahkam keserler.Boş pompalardır..Bu şehrin kaynaklarını sömüren,işçilerine dahi zar zor para verenlerdir.Milletin sanki ortağı olmuş gibi davranırken; kendi 1 liralarını kimseye vermezler."Tokatspor’u seviyorum" ayaklarından ve birilerine şirin görünmek için;birde koftiden efeliklere soyunmaya cesaret ederler. Sadece çıkarlarını, takip ettikleri işleri ve paralarını sevende bunlardır. Bu memlekette surat dökerek, laf ebeliği yaparak milletin parasının hesabıyla yaşayan ezik tiplerdir. Etraflarında bir tane bunları seven adam da yok. Asıl bunları adam yerine koyup (kahya )ettirende suçludur. Ben erik yemedim ki dişim kamaşsın.Her türlü rant işine girende bunlardır. Yatırımcıları tezgaha düşüren ve altını oyanda bu gruptur. Kendi çevrelerinden ve kendi ceplerinden bir lira vermek istemezler.Sadece iyi niyetli insanları kullanmak için varlar.Hepsi birbirine kel olmuş.Oysa ben kimseye kel değilim. Benim milletimden saklı işim olmaz. Bunların her işleri rant ve çıkar. Garibanları tahakküm altına alabilirsiniz de; işte o ben değilim. Hayatım boyunca asla savaştan kaçmadım. Hele böyle şarlatan züğürt ağalar bana vız gelir tırıs gider.İstiyorlar ki ,anca Hasan Hüseyin Koç para versin, daha da versin, hep versin… Ulan o zaman siz bu memlekette ne işe yararsınız. Neredeyse kendi param ile beni birde borçlu çıkaracaklar. Ufak yada büyük hiç bir ödemede kuruşu olmayanların, para vermeye gelince ortada görünmeyenlerin yaptığı aymazlık artık yetti .Benim parama güvenerek mi siz yönetim kuruluna adam olup girdiniz.? Sinsilik, gösteriş için Tokatta hava atma, dost görünüp arkadan işler çevirme devriniz bitti. Haddinizi bilin!”

Haber: Sırrı Sürer

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım