google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0

HEDEF 12-0

MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan Yerel Seçimler öncesi İlçe Başkanlarıyla birlikte basın açıklaması düzenledi. Toplantıda Yerel seçimlere iddialı gireceklerini ve araştırmalara göre Tokat'ta birinci parti olduklarını ifade eden Çalışkan; “Bizler inanıyoruz ki partimiz il merkezide dahil bu seçimde 12 – 0 gibi bir tabloyla kamuoyunun önünde olacak” dedi.

02 Kasım 2018 - 11:24


MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan İlçe Başkanlarıyla birlikte ortak basın açıklaması düzenledi. Parti Binasında düzenlenen toplantıda yerel seçimlerde MHP'den Belediye Başkanı olmak isteyenlerin aday adaylık süreçlerinin başladığını duyuran İl Başkanı Onur Çalışkan, merkez dahil 11 ilçede de birinci parti olacaklarını söyleyerek hedeflerinin 12 – 0 olduğunu kaydetti. Aday adayı olmayı düşünen parti yöneticilerinin ve kamu görevlilerin istifa etmesi gerek tarihleri de hatırlatan Çalışkan, “12 İlçe Başkanımızla birlikte bugün il binamızda 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerle ilgili bir basın toplantısı düzenleyip kamuoyunu bilgilendirmek istiyoruz. Hepinizin bildiği üzere 23 Ekim Salı günü sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin gurup toplantısında yapmış olduğu konuşmaya binaen Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin tamamında yerel seçimlere katılacaktır. Bizde MHP Tokat Teşkilatı olarak buradan ifade ediyoruz ki başta il merkezi 11 ilçe ve 25 belde olmak suretiyle bütün seçim bölgelerinde MHP olarak en güçlü en muazzam adaylarımızla birlikte tarihinde hiç görülmemiş kadar aktif bir seçim çalışmasında bulunarak bütün belediyeleri çatımız altında memleketimize vatanımıza hizmet edebilmek amacıyla kazanacağız. Buna inancımız sonsuzdur. Tüm kamuoyuna ilan ediyoruz, Aday Adaylığı başvurularımız başlamıştır. Belediye Başkanı Aday Adaylıklarımız için İl, İlçe yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızın 15 Kasım tarihine kadar istifalarını alıp aday adaylıklarında bulunabilirler. Yine kamu görevlilerinden Milliyetçi Hareket Partisinin gerek belediye meclisi, gerek il genel meclisi gerekse belediye başkanlığı aday adaylığı hususunda müracaat etmek isteyen kamu görevlilerimiz ise 1 Aralık 2018 tarihi itibari ile istifa edip partimizden aday adaylıklarını ilan edebilirler. Partimizin tüm seçim bölgelerinde bu takvim suretiyle aday adaylarımıza kapısı sonuna kadar açıktır. Partimizden yana tercihlerini kullanmaları bizleri memnun edecektir” dedi.

“TOKAT'TA BİRİNCİ PARTİYİZ”
MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, ORC araştırma şirketinin hazırladığı anket sonucunda Tokat'ta birinci partinin MHP olduğunu söyleyerek, “Geçtiğimiz gün ORC araştırma şirketinin ilimizde yapmış olduğu kamuoyu anket sonuçlarını paylaşmasıyla tüm ülkede bir gerçek ortaya çıktı. Partimizin birinci olduğu iller arasında Kütahya, Düzce ve Tokat gibi iller var. Yani ilimizde tüm kamuoyunun teveccühü MHP'den yana olacaktır. Geçmiş dönemlerde il merkezi hariç ilçelerimizde tüm belediyeler en az bir defa MHP'li bir yönetim tarafından yönetilmiş ve tüm hasretler o ilçelerimizde yeniden MHP'nin belediyecilik anlayışıyla kavuşmaktan yanadır.  Bizler inanıyoruz ki partimiz il merkezide dahil bu seçimde 12 – 0 gibi bir tabloyla kamuoyunun önünde olacak. Bunun inancını bu teşkilatlar 24 Haziran 2018 tarihinde vermiştir. 31 Mart 2019 akşamı bu teşkilatlar kamuoyunun desteğiyle güçlü kararlı ve memleketimiz lehine sonuçlarlar merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve beledilerde başarıyı yakalayacaktır” ifadelerini kullandı.
Belediye Başkan adayları belirlenirken, Genel Merkez ve Teşkilatların ortak istişareleri sonucunda karar verileceğini ifade eden Başkan Çalışkan, “Genel Başkanımız bugün yapmış olduğu açıklamada da anlaşılacağı üzere merkez yoklamasıyla bu aday adaylıkları adaylık süreciyle kesinleşecektir. Bununla ilgili elbette ki teşkilatlarımız ortaya Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda fikirlerini belirteceklerdir süreç istişare şeklinde yürüyecektir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORKUTAN TANKER YANGINI
KORKUTAN TANKER YANGINI
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0