Her mahalleye eşit hizmet

Her mahalleye eşit hizmet

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, her mahalleye eşit hizmet ederek en iyi yapılanmayı oluşturma gayreti içinde olduklarını söyledi

30 Haziran 2018 - 00:00

Tokat Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında yürütülen çalışmaları teknik ekibiyle birlikte tek tek gezerek yerinde inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu,  Karşıyaka Bölgesinde Geksi Deresi ve Karşıyaka Kanalı düzenleme çalışması ile bölgede çok güzel alanlar oluştuğunu söyledi. Eroğlu, şehrin Sivas tarafı bölgesindeki Behzat Deresi ile ilgilimiz var ki burayla ilgili çalışma tamamlandığında en az Geksi Deresi kadar güzel olacağını ifade etti.

DSİ’nin bulunduğu alanın Şehir Parkı olacağını söyleyen Başkan Eroğlu, “30 Milyonluk Meydan Projesini şuanda şehrimizin merkezine yapıyoruz, Halit Sokağımıza 5 Milyon para harcıyoruz, Sokak Sağlıklaştırması yapıyoruz, Sulusokak’ta Tarihi Kent Meydanı düzenlemesi yapıyoruz, asfaltlamada büyük işler yapıyoruz. Tüm bunları hesapladığınızda dengeli bir şekilde her bölgede her çalışmanın yapıldığını ve asla hiç bir bölgeyi diğerinden ayırmadığımızı göreceksiniz. Her Mahallemizin en iyi, en güzel şekilde yapılanmasının gayreti içerisindeyiz. Bir taraftan Kentsel Dönüşümle diğer taraftan kentsel mimari peyzaj çalışmaları ile oluşturduğumuz ticari mekânlarla şehrimizin bizim için çok önemi olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
Camiler ibadete hazırlanıyor
Camiler ibadete hazırlanıyor