HEYECANLI BİR MAÇ OLDU

HEYECANLI BİR MAÇ OLDU

Aile Sosyal Politikalarspor takımının hocası Zafer Karkacıer, “Takım olarak sahada elimizden geleni yaptık ve heyecanlı bir maç oldu” dedi.

07 Ocak 2020 - 10:30

Aile Sosyal Politikalarspor takımının hocası Zafer Karkacıer, Tokat 1969 Spor maçı sonrası Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a açıklamalarda bulundu.

Karkacıer, maçtan sonra şunları söyledi: “Biz takım olarak sahada elimizden geleni yaptık ve heyecanlı bir maç oldu. Sonuçta rakibimiz Tokat 1969 Spor takımına 2-1 mağlup olduk. Sonuçta sahada başarılı bir A.S. P. Spor futbol takımı vardı. Bu maçtaki futbolumuzun devamını diliyorum. İnşallah ligin ikinci yarısında bu futbola devam ederiz. Takımda bir iki eksik arkadaşlarımız vardı. Onlar da bu maçta bizimle beraber olsaydı maçın skoru farklı olurdu. Ben rakibimiz Tokat 1969 Spor takımını tebrik ediyorum. Bizim için rakip takım kim olursa olsun fark etmez. Biz her rakibe saygı duyuyoruz. Biz sahaya çıkıp her rakiple başa baş mücadele ederek, çıkıp futbolumuzu oynayacağız. Tüm rakip takımlara bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
Tokat'ta Koronavirüs risk haritası korkutuyor
Tokat'ta Koronavirüs risk haritası korkutuyor