>
HIZARHANE’DE YENİ GÖRÜNÜM

HIZARHANE’DE YENİ GÖRÜNÜM

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri, Hızarhane Caddesi 1. kısımda asfalt serim işlemini tamamladılar.

28 Eylül 2021 - 20:51

Önce altyapı sonra asfalt düşüncesinden hareketle, altyapı çalışmaları kapsamında; içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hatları yenilenen caddenin birinci kısmında asfalt serimi de tamamlandı.

Göreve geldiği günden itibaren gerek altyapı gerek ise üst yapıya yaptıkları yatırımlarla vatandaşların rahatı ve mutluluğu için gayret ettiklerinin altını çizen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Hızarhane Caddesi 1’nci kısımda çalışmaların tamamlandığını belirtti.

Başkan Eroğlu, “Gece gündüz demeden Tokat’ımıza hizmetin en güzelini ve en kalitelisini vermeye çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzün 2021 çalışma programı kapsamında şehrimizin genelinde yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Altyapısı tamamlanmış cadde ve sokaklarımızı sıcak asfaltla buluşturuyoruz. Hızarhane Caddemizin altyapısını baştan sona yeniledik. Yağmur suyu hattı başta olmak üzere, içme suyu ve kanalizasyon hatlarımızı tamamen yeniledik ve hemen ardından Hızarhane Caddemizin birinci etabında ekiplerimiz asfalt kaplama ve tretuvar çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamladılar.

Hızarhane Caddesi’nin yaklaşık 170 metrelik mesafede yer alan birinci etabında 225 Ton asfalt malzemesi kullanıldı. Altyapı ve zemin güçlendirme çalışmalarının tamamlanması ile sıcak asfalt serimini de tamamladık.

Bölge sakinlerimiz, komşularımız artık çok daha sağlıklı ve konforlu bir ulaşım imkânına kavuşmuş olacak. Bizler vatandaşlarımızın mutluluğu için daha çok çalışmaya ve hemşehrilerimize hizmetin en güzelini vermeye devam edeceğiz. Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma ve bu uzun soluklu çalışmada bizlere destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Hayırlı olsun” dedi.

2021/09/2021-09-28-20-53-30.jpg
2021/09/2021-09-28-20-53-33.jpg
2021/09/2021-09-28-20-53-37.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ZEYİD ASLAN'DAN TOKAT ÇIKARMASI
ZEYİD ASLAN'DAN TOKAT ÇIKARMASI
Minibüs uçuruma devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
Minibüs uçuruma devrildi: 1 ölü, 1 yaralı