HOLLANDALI ŞEF, TOKAT BELEDİYE BANDOSUNU YÖNETTİ

HOLLANDALI ŞEF, TOKAT BELEDİYE BANDOSUNU YÖNETTİ

Hollanda’nın Amsterdam şehrinden ilimize gelen Şef Roy Voogd, Belediye Korosuna eşlik etti.

29 Temmuz 2021 - 21:04 - Güncelleme: 29 Temmuz 2021 - 22:26

Uluslararası Ekoturizm Çalıştayı kapsamında Tokat’a gelen Hollandalı Şef Roy Voogd Sulusokak bölgesinde konser veren Tokat Belediyesi Bando ekibine şeflik yaptı.

28-29 Temmuz tarihleri arasında Uluslararası Ekoturizm Derneği, Tokat Belediyesi ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) iş birliğiyle düzenlenen Uluslararası Ekoturizm Çalıştayı için 22 ülkenin Ankara büyükelçisi ile 245 yerli ve yabancı katılımcı, Tokat'a geldi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu tarafından karşılanan katılımcılar, 2 gün boyunca, kentin tarihi ve turistik yerlerini gezerek yetkililerden bilgi alıyorlar.

Tokat’ın tarihi Sulusokak Bölgesi’nde gezi ve incelemelerine devam eden gruba, Şehir Müzesi önünde Tokat Belediye Bandosu tarafından mini konser verildi. Konseri beğeniyle izleyen yabancı katılımcılar, Tokat Belediye Bandosu’na teşekkür ettiler.

İzleyiciler arasında yer alan Hollanda’nın Amsterdam şehrinden gelen Şef Roy Voogd Tokat Belediye Bandosu’na kısa bir süreliğine şeflik yaptı. Güzel görüntülerin ortaya çıktığı anlarda seyirciler de doyasıya eğlenmenin tadını çıkarttılar.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na ve Tokat Belediyesi’ne teşekkür eden ve aralarında büyükelçilerin de olduğu grup daha gezisine devam etti.

2021/07/2021-07-29-21-19-40.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin Tunç oldu
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin...