Huzurevi sakinlerine ziyaret

Huzurevi sakinlerine ziyaret

Tokat Aile Çalışma Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, Huzurevi sakinleri ve personelle bir araya geldi

14 Eylül 2018 - 01:10

Tokat Aile Çalışma Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir ve İl Müdür Yardımcısı Kemalettin Eryılmaz, Huzurevi Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Müdürü Mahmut Özdemir, Kuruluş Müdürü Metin Dede’den huzurevi iş ve işlemleri hakkında brifing aldı.

Yaşlılarımızı yaşam alanlarında ziyaret eden Özdemir, sağlık durumları ve günlük yaşamları hakkında bakım personeli ve kuruluş sorumlularından bilgiler aldı. Personelin iş gereği karşılaştıkları zorlukları dinleyen Müdür Özdemir, taleplerini ve çözüm önerilerini dinledi.

Mahmut Özdemir, "Bizler kuruluşumuzda ikamet eden 80 yaşlımızın hizmetkarıyız. Bizler bu yaşlılarımızın rahatı için İl Müdürlüğünde görev yaparken sizlerde kuruluşumuzda onların iş ve işlemlerini, aynı zamanda onların daha iyi şartlarda hayatlarını devam ettirmeleri için uğraş veriyorsunuz. Düşünüyorum ki yaptığınız iş sizlere Cennet'in kapılarını aralayacak onların bir gülümsemesi sizlerin hayatınızı güzelleştirecek" dedi.

İl Müdürü Mahmut Özdemir, yaşlılarımızın ziyaretinin ardından yapımı devam eden Huzurevi inşaatını gezdi. Huzurevi inşaatı yetkililerinden inşaatın son durumu hakkında bilgi alan Özdemir, Yeni Huzurevi’nin öngörülen sürede ve en kaliteli şekilde tamamlanması konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi ricasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x