İçme suyuna yüzde 15 indirim

İçme suyuna yüzde 15 indirim

Tokat Belediyesinde 2020 Yılı Ocak ayı ilk olağanüstü Belediye Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda alınan kararla 01 Haziran 2020’ye kadar içme suyu ücretlerinde %15 indirim yapıldı.

28 Ocak 2020 - 05:35 - Güncelleme: 28 Ocak 2020 - 09:13

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Başkanlığı’nda Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen olağanüstü Belediye Meclis Toplantısında oy birliği ile 01 Haziran 2020 tarihine kadar içme suyu ücretlerinde %15 indirim yapılması kararı alındı. Belediye Meclis Toplantısında açılış konuşması yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Elazığ ve Malatya depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Belediye Meclisi olarak 2020 Yılı ilk olağanüstü Belediye Meclis Toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Toplantımızda Meclis üyelerimizin oy birliği ile su tarifelerinde 1 Haziran 2020 tarihine kadar %15 indirim yapmak kararı aldık. Kararın şehrimize Tokatlılara hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Meclis Toplantısında yapılan oylama ile oy birliği ile su ücretlerine %15 indirim kararı alındı. Olağanüstü Belediye Meclis Toplantısı yapılan oylama ile sona erdi.

Kaynak: Sırrı Sürer

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GOP Lisesi için ekip geliyor
GOP Lisesi için ekip geliyor
KADIN HAKEM MAÇA DAMGA VURDU
KADIN HAKEM MAÇA DAMGA VURDU