>
İHSAN İKİNCİ MÜFTÜ PAMUKLU’YU ZİYARET ETTİ

İHSAN İKİNCİ MÜFTÜ PAMUKLU’YU ZİYARET ETTİ

Tarım ve Orman Bakanlığı 11'inci Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci, İl Müftüsü Abdullah Pamuklu’yu makamında ziyaret etti.

27 Eylül 2021 - 20:11

Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci, Tokat İl Müftüsü Abdullah Pamuklu’yu ziyaret etti. İl Müdürü İkinci, gerçekleşen ziyaretin anısına Müftü Pamuklu’ya Tokat Kelebekleri isimli araştırma kitabını hediye etti. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette İl Müftüsü Abdullah Pamuklu: “Tokat ve ilçeleri tarihten kalan birçok güzelliklerle dolu. Özellikle Pazar ilçemizdeki Ballıca Mağarası tabiatla iç içe olan bir şifa merkezi. Restorasyonlarla ve çevre düzenlemeleri ile her geçen gün daha da güzelleşiyor. Ballıca Mağarası gib birçok tarihi yerlerin korunması, her geçen gün araştırmalarla daha da gün yüzüne çıkarılması ve turistlerimize tanıtılması noktasında çok büyük emekleriniz var. İlimize yaptığınız bu güzel çalışmalardan ve nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci: “Tokatımızın sayısız güzelliklerini meydana çıkararak, bu güzelliklerimizi ve doğayı koruma noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz inşallah." dedi.

Haber: Mihriban Koçaker

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ZEYİD ASLAN'DAN TOKAT ÇIKARMASI
ZEYİD ASLAN'DAN TOKAT ÇIKARMASI
Minibüs uçuruma devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
Minibüs uçuruma devrildi: 1 ölü, 1 yaralı