İKİNCİ YARIYA HAZIRIZ

İKİNCİ YARIYA HAZIRIZ

Tokat Amatör Kümenin genç ekiplerinden Turhal Gençler Birliği Teknik Sorumlu hocası Bülent Özyiğit lige hazır olduklarını söyledi.

31 Aralık 2019 - 13:27

Turhal Gençler Birliği Teknik Patronu Özyiğit, ligin ikinci yarısına hazır bir takım olarak lige başlayacaklarını belirtti.

İkinci yarının çalışmalarına kendi tesislerinde devam ettiklerini ifade eden Bülent Hoca, “Hafta sonu ligin ikinci yarısı başlıyor. Takım olarak hazırız. İkinci yarının ilk maçına evimizde gurubumuzun lider takımı Topçamspor ile başlayacağız. Rakibimiz, gurubumuzun lideri ve güçlü bir takımı. İkinci yarıya üç puanla başlamak için sahada başarılı olmak zorundayız” dedi.

Transfer çalışmaları hakkında da konuşan Özyiğit, “Takıma transfer yapma şansımız ekonomik olarak yok. İkinci yarıya Turhallı gençlerle yola devam edeceğiz. Bizim amacımız İlçenin genç nesillerinin spor yapması için elimizden gelen katkıyı kendilerine sağlamak. Buna bendeniz Bülent Özyiğit ve Raci Polat kardeşimle bu yolda çalışıyoruz. Ligin ikinci yarısında takım olarak zorlu maçlar oynayacağız. Biz bu takımın başarısı için tüm Turhallı dostlarımızdan bu gençlere vefa istiyoruz. Tüm Turhal halkı sadece Vefa’nın İstanbul’da bir semt adı olmadığını göstermelerini bekliyoruz. Turhal’ın iş adamlarının, siyasilerinin, eski spor adamlarının bu Gençlerbirliği takımına sahip çıkarlarsa belki birkaç sporcu bu takımdan Türk futbolu kazanır. Biz Raci hocamla bu işin artı tarafının kazanması için çalışıyoruz. Bu hafta sonu Turhal’da gurubumuzun lideri Topçamspor takımını konuk ediyoruz. Lidere ilk maçta bir sürpriz yapma peşindeyiz. İnşallah takım olarak bunu yapacak güçteyiz. Tüm Turhallı sporseverleri bu zorlu maçta yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Niğde’nin efsanesi Koyunlu Halı Fabrikası eski günlere döner mi?
Niğde’nin efsanesi Koyunlu Halı Fabrikası eski günlere döner...
Mesleki eğitimde akredite olan kurumların yüzde 75'i MEB'de
Mesleki eğitimde akredite olan kurumların yüzde 75'i MEB'de