İl Güvenlik toplantısı yapıldı

İl Güvenlik toplantısı yapıldı

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

08 Ağustos 2020 - 11:38

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Covid -19 salgını ve kontrollü sosyal hayat döneminde kolluk kuvvetlerimiz ile yürütülecek olan çalışmalar, ilimizin  genel güvenlik ve asayişi ile ilgili konular değerlendirilerek kapsamlı bir şekilde  ele alındı.

Covid-19 ile mücadele kapsamında 81 İlde eş zamanlı olarak "Sağlık İçin Hepimiz İçin" mottosuyla kontrollü sosyal hayat döneminde güvenlik kuvvetlerimizle beraber çok önemli çalışmalar yürütüldüğünü kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarımızın can ve mal esenliğinin sağlanması, huzurlu bir ortamda hayatlarını sürdürebilmesi amacıyla çalışmaların kurumlarımızca hassas bir şekilde yürütüldüğünü dile getirdi.

Vali Dr. Ozan Balcı  sözlerini şöyle tamamladı  “Vatandaşlarımız devletimizin gerçek sahibi, baş tacımız. Vatandaşlarımız kolluk kuvvetlerimize güven duyuyorlar. Tokat’ta kolluk kuvvetlerimiz tarafından çok güzel çalışmalar yürütülüyor. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcısı  Dr. Mehmet Gödekmerdan,  videokonferans yolu ile Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı P. Albay Ayhan Ocak, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay ile ilçe kaymakamları katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!