>
İl Müftüsü Pamuklu’ya ziyaret

İl Müftüsü Pamuklu’ya ziyaret

Tokat Kadın Platformu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hafize Aslan ve beraberindeki heyet, İl Müftüsü Abdullah Pamuklu’yu makamında ziyaret etti.

16 Eylül 2021 - 18:38

Dernek Başkanı Hafize Aslan: “Toplumun farklı tabakalarına mensup kadınlarımız bir araya gelerek, birçok alanda hizmet etmek ve dayanışma bilinci oluşturmak amacıyla bu derneği kurduk. Kadınların hayatın içerisinde olması kalkınmış bir toplumu inşa etmenin yollarından biridir. İnsan hakları merkezinde, yaşanabilecek huzurlu bir toplum için kadının etkinlik alanının güçlendirilmesi, eğitim, istihdam, sağlık, hukuk, ekonomi vb. alanlarda fırsat olanaklarından eşit ve adil bir biçimde yer verilmesi son derece önemlidir. Derneğimizin üzerinde durduğu diğer bir konu da ihtiyaç sahibi ailelere ve yetimlerimize ulaşarak onların dertlerine bir nebzede destek olmaktır. Dernek olarak Tokat Müftülüğümüzün yaptığı dini ve sosyal içerikli hizmetleri takdir ediyoruz” dedi.

 

İl Müftüsü Abdullah Pamuklu: “Sivil toplum kuruluşlarının birlik  ve beraberlik ekseninde yapacağı faaliyetler toplum için çok yararlıdır. Zira,sosyal yardımlaşma ve dayanışma bizim inancımızın temel taşlarından biridir.Ortak amacımız, hepimizin yardımlarıyla, katkılarıyla, yetimlerimizin, yoksullarımızın, kimsesizlerimizin destekçisi olup onların da yüzlerinin gülmesine vesile olmaktır. Tokat Kadın Platformu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”  dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ZEYİD ASLAN'DAN TOKAT ÇIKARMASI
ZEYİD ASLAN'DAN TOKAT ÇIKARMASI
Minibüs uçuruma devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
Minibüs uçuruma devrildi: 1 ölü, 1 yaralı