"İlçe ve Beldelerde değerlendirmeler devam ediyor"

"İlçe ve Beldelerde değerlendirmeler devam ediyor"

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat yaptığı yazılı basın açıklamasında 31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tokat Belediye Başkanlığına mevcut Başkan Eyüp Eroğlu’nun tekrar aday gösterildiğini söyleyen Polat, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının değerlendirmelerinin ise genel merkez nezdinde devam ettiğini belirtti.

03 Aralık 2018 - 13:33

AK Parti Tokat İl Başkanlığında hummalı çalışma. 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi çalışmalara tem gaz devam eden Ak Parti İl Teşkilatı seçime hazırlanıyor. Çalışmalarla alakalı basın açıklaması yapan İl Başkanı Metin Polat, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Tokatlı hemşehrilerimizin teveccühünü kazanmış, mevcut belediye başkanımız Eyüp Eroğlu‘nun tekrar belediye başkan adayı olarak gösterdi. İlçe ve belde belediye başkan adaylarımızın değerlendirmeleri genel merkezimiz nezdinde devam ediyor.  AK Parti, kuruluşundan bugüne halkına hizmet sevdalısı olmuştur. 2004 Yerel seçimlerinden bu yana, tanınmaz halde olan il, ilçe ve beldelerimize, hayal edilemeyen hizmetleri Ak Belediyeler getirmiştir.  Yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinin öncesinde geçen haftalarda gerçekleştirdiğimiz ilçe belediye başkanlıklarımız için e-temayül sonrasında gerekli çalışma genel merkezimizde yapılıyor. Bu esnada ise bizler, belde belediye başkanlıklarımız için ilimizde bulunan 25 beldemizde, belediye başkanlığı için 46 aday adayımız ile mülakatımızı yaparak gerekli notlarımızı aldık. Genel merkezimiz ile değerlendirmeleri yaptıktan sonra, ilçe belediye başkan adaylarımızın açıklanmasının akabinde, belde belediye başkan adaylarımız da kamuoyu ile paylaşılacak. 3 Aralık’ta da sona eren il genel meclisi, il, ilçe ve belde belediye meclis üyelikleri için toplamda 137 başvuru aldık ve yine aynı şekilde gerekli çalışmalarımız sonrasında aday olan meclis  üyelerimiz de kamuoyu ile paylaşılacak” dedi.

 

“Halkımız en doğru kararı verecektir”

Tüm seçimlerde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de halkın doğru bir karar vereceğini ifade eden Polat, Yönetim kurullarımız olarak, tüm dikkatimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Yine her dönem olduğu gibi bu dönem de halkına hizmet etme aşkını en yüksek ölçüde temsil edecek adaylar, Ak Parti'de olacaktır. 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin, ülkemiz, milletimiz ve memleketimiz için hayırlar getirmesini temenni ederim. Feraset sahibi milletimizin, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de doğru kararı vereceğinden en ufak şüphemiz yoktur” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza