İLK YARI MAÇI KOPARABİLİRDİK

İLK YARI MAÇI KOPARABİLİRDİK

Niksar Belediyespor takımında orta sahanın dinamosu Ömer Faruk Kılıç, spor müdürümüz Arif Sağdıç’a çarpıcı açıklamalarda bulundu

09 Ekim 2019 - 10:49

Niksar Belediyespor takımında orta sahanın yıldız futbolcusu Ömer Faruk Kılıç, Boyabat spor maçında alının bir puan için üzgün olduğunu dile getirdi.

Sahada çok güzel maç olduğunu ama maçın sonucunun kendileri için hiçte güzel olmadığını söyleyen Kılıç, “Biz bu maça hafta boyu ciddi olarak üç puan için hazırlandık. Maçın ilk yarısında bol pozisyonlu geçti ama topu bir türlü iki direk arasına gönderemedik. Sizde takdir edersiniz topu gol olarak rakip kaleye gönderemezsen puan alma şansınız yok.  Maçın ilk yarısında ev sahibi takıma gol pozisyonu vermedik. Bizim gol pozisyonumuz daha fazla idi. Bu maçtan üç puan alsaydık bu gün bal ligi dördüncü gurupta haftaya lider olarak Niksar Belediyespor takımı girecekti.  Gurubumuzun lideri Çarşamba yenildi. İkinci sıradaki Görelespor takımı yenildi. Niksar Belediyespor olarak haftayı üç puanla kapatsaydık bugün lider takım bizdik. Şuan erken ama biz takım olarak ligin zirvesine göz diken bir takım olduğumuzu söylüyorum. Ben Karadeniz doğumluyum, Giresun illinde doğdum ama İstanbul’da yaşıyorum. Bu bölgenin insanı Karadenizlileri iyi bilir. Bizler futbolda inatla sahada mücadele ederiz. Deplasmanda alınan her puan futbol maçlarında başarıdır ama deplasmanda yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Bizim takımımız üç haftada mağlubiyet yüzü görmedi. Bu maçtan üç puanla ayrılsaydık bizim için bal kaymak olurdu ama sağlık olsun. Nasipte ne varsa onu heybemize koyduk, yolumuza devam ediyoruz. Artık bu maç bizim için geride kaldı. Bunu konuşmanın bir anlamı kalmadı. Bu maç bitti. Şimdi önümüzde komşu finali var. Niksar Belediyespor olarak zorlu Merzifonspor maçı için bugün çalışmalara başlıyoruz. Bu deplasmanda bizim hedefimiz üç puan. Tabi ev sahibi rakibimiz Merzifonspor takımına saygı duyuyoruz. Sahada iyi olan takımın kazanması en büyük temennimdir” diye konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!