İMAMOĞLU TOKATLILAR İLE BİR ARAYA GELDİ

İMAMOĞLU TOKATLILAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Tokatlılar ile bir araya gelen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "İlk defa Türkiye'de bir seçimin kaybedeni olmayacak, birileri hariç, halk kaybetmeyecek” dedi.

08 Mart 2019 - 10:47

CHP İstanbul milletvekili Özgür Karabat öncülüğünde, Cihet derneği ev sahipliğinde Küçükçekmece'de bulunan, 40 derneğin organize ettiği, Tokatlılar Belediye Başkan adayları ile buluşuyor programı halkın yoğun katılımıyla yapıldı. Programın sunumunu Erdal Fırtına yaptı. Salonu hınca hınç dolduran Tokatlılar salonda izdihama neden oldu. Salona giremeyen kalabalık caddeye taştığı görüldü. Programa CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, CHP Küçükçekmece Belediye Başkanı adayı Kemal Çebi, CHP Başakşehir Belediye Başkanı adayı Abdulhadi Akmugan, CHP Avcılar Belediye Başkanı adayı Tokatlı Turan Hançerli, İlçe Başkanları, meclis üyeleri, muhtar adayları ve Küçükçekmece halkı katıldı.

HANÇERLİ HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞTU
CHP Avcılar Belediye Başkanı adayı Tokatlı Turan Hançerli, Küçükçekmece’de yaşayan Tokatlılara seçimde sandıklara sahip çıkmalarını istedi. Hançerli Avcılarda yapacağı projelerinden bahsedip, çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışı benimseyeceğim dedi.

İMAMOĞLU SEÇİMİN KAYBEDENİ OLMAYACAK
Küçükçekmece’de yaşayan Tokatlılarla bir araya gelen İmamoğlu, "Bu seçimi hep birlikte kazanacağız. Bu seçimi İstanbul'daki bütün vatandaşlarımızla kazanacağız. İlk defa Türkiye'de bir seçimin kaybedeni olmayacak. Birileri hariç, halk kaybetmeyecek. Sizin İstanbul'daki hemşerileriniz kaybetmeyecek, biz onları da kucaklayacağız. Zaten sizin o güzel vicdanınız, gönlünüzün ne kadar açık olduğunu biliyorum. İnşallah sizin kadar gönlüm güzel olsun. Ben bu milleti kucaklamaya geldim, herkes kazanacak" diye konuştu.

ONLARA BELEDİYECİLİK DERSİ VERECEĞİZ
İstanbul'u bambaşka bir yere taşıyacaklarını söyleyerek konuşmasını sürdüren İmamoğlu, "Biz bu şehrin her kuruşunu bu şehre harcayacağız. Göreceksiniz İstanbul'u bambaşka bir yere dönüştüreceğiz. Onların dediği gibi bu şehirde biz yaptık, biz başardık diyemeyecekler utanacaklar. Ders vereceğiz onlara, belediyecilik dersi vereceğiz onlara şeklinde konuştu. Tokat Gündem

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyi Partili Er’den 19 Mayıs mesajı
İyi Partili Er’den 19 Mayıs mesajı
‘Sevgi Evi’nde işkence’ İddialarına önerge
‘Sevgi Evi’nde işkence’ İddialarına önerge