İşadamı Güral, Erbaalı girişimcilerle buluştu

İşadamı Güral, Erbaalı girişimcilerle buluştu

Başarı ve Tecrübe Genç Girişimcilerle buluşuyor temalı toplantılarının 2.sine TOBB Yüksek Disiplin kurulu başkanı, NG Güral Holding kurucusu Nafi Güral katıldı.

17 Şubat 2020 - 09:12


Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun'un ev sahipliğinde düzenlen TOBB Yüksek Disiplin Kurulu toplantısının akabinde Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda genç girişimciler kurulunun düzenlemiş olduğu “Başarı ve Tecrübe Genç Girişimcilerle buluşuyor”  temalı toplantılarının 2.si düzenlendi.
 İlk buluşmada Erbaalı İş adamı Hüseyin Özdilek 'i ağırlayan Genç Girişimciler'in bu sefer ki  konuğu Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yüksek Disiplin kurulu başkanı, NG Güral Holding kurucusu Nafi Güral'dı.
Nafi  Güral konuşmasında aile şirketleri ve kurumsallaşma üzerinde durdu. Aile Şirketlerinin birlik ve beraberlik içinde kalmasının önemini vurguladı. Birlik ve beraberliğin bir düzen ve kurumsallaşma bir aile anayasası oluşturarak mümkün olacağını belirten GÜRAL, bunu kendi şirketlerinde uygulamaya koyduklarını anlattı. Her çocuğunun bir şirketin başında olduğunu yönetimin kız erkek ayrımı olmaksızın eşit bir şekilde yürüdüğünü anlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
BÜLBÜL' DEN ERDOĞAN SEVGİSİ....
BÜLBÜL' DEN ERDOĞAN SEVGİSİ....