İSTANBUL’DAKİ NİKSARLILAR BULUŞMASI

İSTANBUL'DAKİ NİKSARLILAR BULUŞMASI

İstanbul Niksarlılar Derneği ve Niksar Dernekler Federasyonu işbirliği ile düzenlenen, Niksar Belediye Başkan adaylarıyla İstanbul'daki Niksarlıları bir araya getiren “Büyük Niksarlılar Buluşmasına ilgi yoğun oldu

28 Şubat 2019 - 12:05


24 Şubat  Pazar günü, İstanbul Bağcılar'da Niksarlılara ait bir restaurantta gerçekleşen kahvaltılı buluşmada Niksar Belediye Başkanı ve Ak Parti Başkan Adayı Özdilek Özcan ile İyi Parti ve CHP'nin ittifak adayı İyi Parti Başkan Adayı Emrah Köknar katıldı.
Niksar Belediye Eski Başkanı ve MHP Başkan Adayı Duran Yadigar son anda bir cenaze dolayısıyla katılamazken Saadet Partisi Başkan Adayı Mehmet Somuncu  ise selamlarını iletti. Programa ayrıca Ak Parti Niksar Gökçeli Belde Belediye Başkan Adayı Mustafa Koyuncu'da katıldı. Niksarlılar Derneği ve Niksar Dernekler Federasyonu Başkan, yönetici ve üyeleri, İyi Parti Tokat Kurucu İl Başkanı Av.Afşin Ünverdi, CHP Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar, Niksarlılar Derneği Kurucu Başkanı Yüksel Altıner, Niksarlılar Derneği Eski Başkanı İ. Hakkı Tahmiscoğlu,  İstanbul İl Organize Suçlar Şube Müdürü Murat Mutlu, Cumhuriyet Savcısı Ahmet Yiğit, TOKKON Başkanı Ahmet Yılmaz, Başakşehir Tokatlılar Dernek Başkanı Mustafa Tekden, İSTOKDEF Başkanı Murat Turan, Bahçelievler Tokatlılar Derneği Kadınlar Kolu Başkanı Öznur Çelik, Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Ömer Şahin, Tiyatrocu-Yazar Erdem Kaya, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Nurettin Bektaş, Emekli Emniyet Başmüfettişi Nurettin Kartal, İşadamı Fatih Taşkıran, İş Adamı Yunus Gür, İş Adamı Atanur ve Muhlis Yılmaz, Tokat Gündem Gazetesi sahibi Bayram Güvercin katılan isimler arasındaydı.
Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen katılımdan dolayı hem adaylara hem de Niksarlılara teşekkür etti. Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise “Niksar hepimizin ortak noktası. Niksarlı olmak yeter ifadesinin burada gerçekleşmiş olduğunu görüyorum çok mutlu oldum. Belediye Başkan adaylarımızın tümüne de başarılar diliyorum, bakın Emrah kardeşim burada, 2010 yılında Niksar Belediyesinde görevli olarak İngiltere'ye gittiğimizde Emrah Köknar kardeşim bizi orada yalnız bırakmamıştı bunu da anlatmadan geçemeyeceğim. Niksar için çalışacağız, çalışanlara adaylara da başarılar diliyorum.” dedi.
İyi Parti adayı Emrah Köknar ve Niksarlılar Derneği Kurucu Başkanı Yüksel Altuner, Şafak Gümen ve Ferhat Yılmaz'da davet edilerek günün anısına “Niksar Çinileri” Altuner tarafından verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x