İstanbul Niksarlılar Derneği yeni yönetimini seçti

İstanbul Niksarlılar Derneği yeni yönetimini seçti

İstanbul Niksarlılar Derneği’nin 6. Olağan Genel Kurulu 22 Şubat 2020 Cumartesi günü İstanbul’da Kadıköy Belediye Başkanlığı Brifing Salonunda toplanarak yeni yönetimini belirledi.

27 Şubat 2020 - 10:28

2011 yılında kurulan İstanbul Niksarlılar Derneği’nin Genel Kurulunda mevcut Başkan Şafak Gümen’in yönetim kurulu listesi yeniden seçilerek önümüzdeki iki yılda görevini sürdürecek. İstanbul Niksarlılar Derneği Genel Kurulu, Dernek Genel Sekreteri Av.Ertuğrul Burultay’ın açılışı ile başladı. Divan Kurulu oluşturmak üzere, eski dernek başkanlarından ve yönetim kurulu üyesi İsmail Hakkı Tahmiscioğlu’nun verdiği önerge ile; Divan Başkanlığını Prof.Dr. Turgut Özeke, Divan Kurulu Üyeliklerini ise Av.Yüksel Gökçe ve Ayhan Özyurt yaptılar.

Genel Kurulda faaliyet raporu Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Gümen tarafından sunuldu. Konuşmasında Şafak Gümen, “Geçtiğimiz Genel Kurulda eğer bulunduğumuz makama güç vermiyor, güç almaya başladıysak artık o makamı, o görevi bırakmanın zamanı gelmiştir demiştim. Şükürler olsun ki, 2011 yılında 22 öğrenci ile başladığımız Burslarımızı, hedef 100 dediğimiz bu sene 104’e çıkartarak hepimizi mutlu ederken, öğrencilerimize umut oldunuz. Yeni döneme eski yönetim kadromuzu koruyarak ancak gençlerimizi takviye ederek giriyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İnce nabız tuttu:
İnce nabız tuttu: "Parti Kurayım mı?"
Muharrem İnce: Manifestomuzu açıklayacağız
Muharrem İnce: Manifestomuzu açıklayacağız